Vyras lovoje pagal veido bruožus

Seksualinę orientaciją ir intymų vyro elgesį nuspėti galima iš jo veido ir mimikos. Neretai už paprastos išvaizdos slepiasi nepaprasta asmenybė su tikra vyriška charizma. Kaip suprasti, koks žmogus prieš tave? Ar verta vystyti su juo santykius toliau ir pereiti į intymų bendravimą? Koks tavo partneris bus lovoje? Pasistenk įsiklausyti į fiziognomikos specialistų patarimus.    

Kas tai yra fiziognomika?

Fiziognomika – mokslas apie žmogaus pažinimą iš veido bruožų. Ji žinoma jau nuo seno. Terminas kilęs iš graikų kalbos žodžių „gamta“ ir  „žinantis“. Tai gi, fiziognomistas – „žinantis žmogaus prigimtį“. Šios srities specialistų patarimų nevengė ir Egipto faraonai. Manoma, kad net pirmykštės moterys bandė spėti iš veido, kas jų laukia, pasirinkus tą ar kitą  partnerį.

Tyrinėjame nosį

Egzistuoja nuomonė, kad vyro pasididžiavimas lyginamas su jo nosies dydžiu. Visai tikėtina, tačiau be šios charakteristikos fiziognomika pataria įsižiūrėti ir į jos formą.

  • Ilga ir tiesi nosis byloja apie kūniškų malonumų troškimą. Jos savininkas šiek tiek egoistiškas lovoje, tačiau jis visada bus pasirengęs ir pamalonins tave seksu.
  • Plati ir tiesi nosis pasako apie vyro geranoriškumą ir grubų skonį. Tad jei tu esi liekna, rafinuoto skonio briunetė, būk pasirengusi, kad tavimi jis greitai pasisotins ir net nepažinęs visų tavo privalumų, iškeis tave į  „linksmų plaučių“ storuliukę. Be to, tokios nosies formos savininkai nepasižymi švara, taip, kad būk atsargi, saugok sveikatą.
  • Nosis su kuprele – nepastovumo liudininkė. Lovoje tokios nosies savininkas nustebins keliais nepakartojamais „triukais“, tačiau po to, tiek tu ir tematysi tiek jį, tiek jo nosį.
  • Šiek tiek kreiva nosis – ženklas,  kad lovoje jis norės tau nurodinėti. Jei nesi grubaus sekso mėgėja, geriau neprasidėk.           

Tau netiko šios „nosys“? Nesikrimsk, patyrinėkime lūpas.     

2 psl. »

Komentarai (5)

sIM 2012-09-17 15:44
"Plačiai atmerktos akys atspindi..." - O jus parodykit man bent viena, kuris visa diena vaiksto prisimerkes :DDD
Rasa 2012-08-27 21:19
kas gali skaityt tokius straipsnius ir jais tikėt?
sveta 2012-08-23 14:15
nesamone kazkokia
Goda 2012-08-22 22:00
yra, yra... Kasdien su tokiais susiduriu
Lina 2012-08-21 15:34
ar dar yra žmonių, kurie tuo tiki?

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai