Viskas, ką reikia žinoti apie kvepalus ir jų pasirinkimą

Kvepalai – neatsiejama kiekvienos moters įvaizdžio dalis, kuri gali apie asmenybę pasakyti lygiai tiek pat, kiek drabužiai, makiažas, rankinė ar avalynė. Visgi, išsirinkti naujus kvepalus tikrai nėra lengva užduotis, o per didelis skubėjimas gali nemaloniai nustebinti. Taigi, į ką atkreipti dėmesį, renkantis naujus kvepalus, pataria didžiausia elektroninė parduotuvė Lietuvoje Pigu.lt.

Nepasitikėkite popierinėmis juostelėmis


Tikriausiai ne kartą yra tekę parduotuvėje matyti vaizdelį, kai moteris saujoje laiko krūvą pakvėpintų popierinių juostelių, jas uosto ir galiausiai čiumpa iš lentynos kvepalų buteliuką, o jos akys pačios išduoda, kad tai būtent tas aromatas, kuris ją verčia jaustis ypatingai. Deja, tai viena didžiausių klaidų, kurias moterys daro, pirkdamos naujus kvepalus. Kvepalų kvapas ant popieriaus skiautelės ir ant kūno gali visiškai skirtis. Kvepalų pirkimas – tai tarsi malonus ritualas, kuris reikalauja laiko ir šiek tiek kantrybės. Tad pirmiausia pasikvėpinkite pulsuojančias odos vietas – riešus ir kaklą, po kelių minučių atsiskleis tikrasis kvepalų aromatas, o po kurio laiko bus aišku, kaip ilgai kvepalai išlieka ir skleidžia malonų aromatą. Atminkite, kuo kvepalų aromatas išlieka ilgiau, tuo kvepalai yra kokybiškesni.  

Geriausia draugė ar kolegė kvepinasi labai gardžiais kvepalais, kurių kvapui tiesiog negalite atsispirti? Neskubėkite pirkti šių kvepalų jų neišmėginusios. Žmonių pH skiriasi, todėl tie patys kvepalai ant skirtingų žmonių gali kvepėti kitaip, pavyzdžiui, saldoki Calvin Klein kvepalai gali įgauti šiek tiek kartoką „prieskonį“. Taigi, kvepalai visai kaip nauji aukštakulniai, juos būtina „matuotis“ ir neskubėti.

Nevarginkite uoslės

Jei jūsų dienos tikslas – nusipirkti naujus kvepalus, eikite jau žinodama, ko norite. Uostyti visus kvepalus iš eilės labai prastas sumanymas. Aromatai labai greitai susimaišo, apsisuka galva ir viskas susiplaka į vieną, todėl išsirinkti tuos „vienintelius“ darosi labai sunku. Darykite pertraukėles, kad uoslė atsigautų ir galėtumėte išsirinkti būtent jums patinkantį aromatą.

Kokybė kainuoja nepigiai

Kokybiški ir originalūs kvepalai gaili kainuoti nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų, priklausomai nuo gamintojo ir kiekio. Kaina nemaža, tačiau reikia atminti, kad tokie kvepalai skleidžia kvapą išties ilgai, jų nereikia daug, o ir žymių ant drabužių jie nepalieka. Tad kokybė tikrai atitinka kainą. Žinoma, jei norisi šiek tiek sutaupyti, kvepalus geriau pirkti internetu, tačiau prieš tai vertėtų aromatą išmėginti tradicinėje parduotuvėje, nes apie kvepalus nuspręsti iš pakuotės ar aprašymo yra be galo sudėtinga. Svarbiausia nesusižavėti žema kvepalų kaina neaiškios kilmės parduotuvėse, o dar blogiau – turguje. Tokios originalių kvepalų klastotės nė iš tolo neprimena originalaus aromato, be to, gali sukelti alergines odos reakcijas, nes jų gamyboje tikrai nėra naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, kurios atitiktų saugumo reikalavimus.

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai