Veido valymas: ar reikia jo bijoti

Kosmetologai iš daugybės veido odos valymo būdų paprastai siūlo tai, kas geriausiai tinka bet kuriam odos tipui. Salonas gali pasiūlyti rankinį arba mechaninį, ultragarsinį, vakuuminį, atraumatinį ir cheminį valymą (labai dažnai atliekant grožio procedūrą toks valymas yra kaip papildoma priemonė).

Daugelis moterų ir merginų prieš kreipdamosi į kosmetologą ilgai dvejoja, tačiau jeigu patikėsi savo odą profesionalui, išvengsi nemalonių staigmenų (pavyzdžiui, infekcijos). Surasti tinkamą specialistą yra labai svarbus žingsnis: jis patars, kaip prižiūrėti odą namuose, nurodys, kokia kosmetika tau tiks geriausiai.

Štai su kokiomis problemomis ir klausimais į salonus kreipiasi moterys.

Ar įmanoma per trumpą laiką atlikti odos valymą ir atsikratyti spuogų? Manieji susiję su nėštumu, o kai jie išnyksta, lieka raudoni pėdsakai. Kaip atsikratyti šių dėmelių? Dar viena bėda: ant nosies ir smakro turiu keturis juodus taškus. Ką daryti? – Irena

Iš pradžių tokiu atveju rekomenduotina salone atlikti valymą. Nėštumas tam nekliudo, tačiau patartina vengti kelių valymo etapų, todėl reikėtų įspėti specialistą apie nėštumą, kad atliekamos būtų tik visiškai nekenksmingos procedūros.

Valymas ultragarsu laikomas vienu iš švelniausių metodų: jis ne tik veikia poras, bet ir pašalina suragėjusias daleles, masažuoja ir gerina limfos apytaką. Procedūra tinka jautriai odai ir nėščiosioms, draudžiama, jeigu kapiliarai išsiplėtę arba pažeista oda.

Vakuuminis valymas taip pat švelnus: jis gerina medžiagų apykaitą, masažuoja, ypač naudingas toms moterims, kurių poros išsiplėtusios. Netinka esant išsiplėtusioms kraujagyslėms. Nėštumo metu problemų kilti neturėtų.

2 psl. »

Komentarai (6)

Gaja 2012-08-12 21:51
Į veido valymą mane užrašė draugė. Jai labai patiko, todėl ir aš sumaniau išbandyti, bet deja. Man po valymo dar pablogėjo odos būklė. Nusprendžiau, kad daugiau nebeisiu, nebent paslaugas suteiktų tikrai profesionalas, kuris turėtų daug gerų atsiliepimų. Tai gi niekada nemanykite, kad jei draugei tiko, tai ir jums tiks :)
Jura 2011-12-12 21:17
O ko cia bijoti? Nuo pabandymo tikrai nieko nenutiks. Tik nereiketu eiti pas bet kokia kosmetologe. Geriau per pazistamus ar bent internete atsiliepimus paskaityti
Gurlyte 2011-12-12 20:28
kai pirma karta ejau valyti veido labai nusivyliau nes kosmetologe tiesiog spaudziojo spuogus. Isejau visa raudona ir ispaudzioti spuogeliai supuliavo. Sekanti karta nuejau pas rekomenduota kosmetologe ir vale veida su rugstimis. Likau patenkinta rezultatu
Sandra 2011-12-12 20:09
Na mano oda labai riebi ir poros nuolatos uzsikemsa, nors valau veida pagal visas taisykles. Taip kad man veido valymas yra ishsigelbejimas
Lina 2011-12-12 19:17
Nepasakyčiau, kad veido oda tapo riebesnė. Iš karto pablizga, bet viskas gana greitai susigeria. Priešmiegą pasitepu, ryte tikrai nelieka nė pėdsako.
Lina 2011-12-12 19:16
O aš ir be valymų apsieinu, oda nesiskundžiu. Labai gerai visus nešvarumus pašalina paprasčiausias aliejus (aš maišau linų sėmenų ir kokosų). Beje, gerai nuvalo makiažą :)

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai