Vasara su vaiku: ką veikti?

Vasara – pramogų metas. Dalinamės keliomis idėjomis, ką galima nuveikti su vaiku!
 
Miegokite po žvaigždėmis. Vasarą vaikai mielai praleis visą dieną (ir net naktį) lauke, jeigu tik sugebėsite juos sudominti. Jeigu turite nuosavą kiemą – pasistatykite palapinę. Vaikui tai paliks didelį įspūdį, o ir jūs prisiminsite jaunystę. O jei dar rastumėte teleskopą...
 
Surenkite popierinių lėktuvėlių arba laivelių lankstymo ir skraidinimo ar plukdymo varžybas. Pasimokykite kartu lankstymo meno. Varžybų dalyviai labai apsidžiaugtų kokiu nors prizu.
 
Keliaukite. Nesvarbu, kur – vaikai mėgsta spontaniškas išvykas. Nesakykite savo atžalai, kad vykstate iškylauti – tegul tai bus staigmena. Plačios vaikų šypsenos ir įspūdžiai - garantuoti. Keliaukite ir atraskite naujas vietas! Ko verti vien mažieji Lietuvos miesteliai su savo įdomybėmis, zoologijos sodas, delfinariumas ar žirgynas! Be to, Lietuvoje yra daugiau nei 100 įvairiausių muziejų.
 
Nupiešk savo namo arba buto žemėlapį.
 
Pramogaukite vandenyje. Vaikai kiaurą dieną mirktų jūroje, ežere ar upėje, jei tik galėtų. Jei nėra galimybės nusivežti atžalos prie vandens – pramogaukite namuose! Prileiskite vonią vandens, kad vaikas galėtų pliuškentis kada panorėjęs. Vaikams patiks ir šokinėjimas bei lakstymas po balas – prisiminkite savo vaikystę!
 
Pripilkite į balionus vandens ir surenkite mūšį.
 
Uogaukite. Taip nejučia ne tik praleisite keletą valandų, bet ir prisirinksite vitaminų žiemai. Svarbiausia, kad tai nevirstų darbu, ir nepamirškite repelento, kad nepultų uodai ar erkės!
 
Sukarpykite seną žurnalą arba laikraštį ir iš skiaučių suklijuokite piešinį – mozaiką.

2 psl. »

Komentarai

Žaidimai vaikams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai