Vaiko kambarys pagal Zodiako ženklą (IV dalis, pabaiga)

Ožiaragiai laikomi tikrais asketais, todėl ir jų kambario stilius paprastai būna minimalistinis. Jie teikia pirmenybę prislopintoms ir santūrioms spalvoms, tačiau tėvai turėtų pasirūpinti, kad kambaryje būtų šviesu ir jauku, pavyzdžiui: galima apstatyti jį šviesiais baldais, papuošti paveikslais ir kambariniais augalais.
 
Ypatingą dėmesį skirkite mokymosi kampeliui – tai bus jūsų atžalos visatos centras. Tikėtina, kad prireiks kokios spintelės dirbinėliams susidėti, kadangi Ožiaragiams labai patinka ką nors konstruoti ir modeliuoti. Taip pat labai patartina kambarį suskirstyti zonomis, sudaryti vaikui sąlygas pačiam įsijungti neryškią šviesą.
 
Vandeniams tiks šiuolaikiškas stilius – jis leidžia kambaryje laikyti viską, kas tik įmanoma, ir tuo pačiu tai tarpusavyje harmoningai suderinti. Svarbiausia „sugriebti“ daiktų esmę ir sukurti jų tarpusavio ryšius.
 
Kad gimusieji po šiuo ženklu jaustųsi patogiai, aplinka turi būti ypatinga. Interjere jie įvertins neįprastas medžiagas, madingus prietaisus, keistus ir kartais visiškai nefunkcionalius daiktus.
 
Žuvys. Jos aptakios visomis prasmėmis, ir nemėgsta aštrių kampų. Tai vienas iš nedaugelio Zodiako ženklų, kurie teikia pirmanybę švelniam, aptakiam žydrų ir žalių tonų interjerui.
 
Minkštas kilimas, daugybė šviesos šaltinių, pledų ir pagalvėlių Žuvų kambariui suteikia jaukumo. Būtiniausias šio ženklo atstovų kambario akcentas – muzikinis centras.
 
Vis dėlto nepamirškite, kad Žuvys daug lengviau atsipalaiduoja ir aptingsta, negu įsitraukia į aktyvią veiklą, todėl bus ne pro šalį įrengti sporto kampelį.

Komentarai

Vaikas ir aplinka

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai