Vaiko kambarys pagal Zodiako ženklą (III dalis)

Svarstyklės – tikriausiai pačios geriausios kambario interjero ekspertės. Panašu, kad geru skoniu jos pasižymi dar nuo vystyklų. Jeigu jūsų atžalėlė nuspręs, kad užuolaidos arba komoda jai nepatinka, patikėkite: toks daiktas kambaryje ilgai neužsibus.

Po šiuo ženklu gimusios mergaitės dažniausiai jaučia didelę silpnybę „Barbių“ stiliui – rožinei spalvai ir įvairiems atributams. Vis dėlto idealiu atveju kambarį reikėtų puošti prislopintais mėlynais, pilkais, balintos kavos atspalviais.

Pagyvinti aplinką galima mažojo dizainerio kurta, paveikslais.

Skorpionams iš karto galima nupirkti seifą... Tai, žinoma, buvo pokštas, tačiau gimusieji po šiuo ženklu mėgsta turėti savo slėptuvę. Jie neįvertins pastelinių tonų, tačiau žalia, raudona ir net juoda juos tiesiog sužavės.

Skorpionams taip pat labai patinka kontrastingi interjero sprendimai, tačiau jums tikriausiai nebus priimtinas juodai-baltas kambarys...

Galite stilizuoti kambarį afrikietišku stiliumi, paversti miegamąjį laivo kajute, arba panaudoti kokius nors elementus, kurie padėtų jūsų vaikučiui pasijusti superherojumi (tinka sienų apmušalai su Žmogumi-voru ir pan.).

Šauliai nelabai reiklūs, tačiau geriausia, kad jų kambariuose vyrautų ryškios spalvos (geltona, žalia, mėlyna).

Jei nesate pasirengę išdažyti kambario skirtingomis ir ryškiomis spalvomis, nupirkite bent jau papūgą – tegul ji džiugina mažylio akis. Šauliams patinka minkšti baldai ir knygos – atkreipkite į tai dėmesį.

Gali būti, kad reikės ne vienos, o dviejų ir daugiau lentynų, kadangi gimusieji po Šaulių ženklu gana dažnai ką nors kolekcionuoja (ankstyvoje vaikystėje – miniatiūrinius lėktuvėlių ar automobilių modeliukus, paaugę – suvenyrus iš tolimų kraštų).

Komentarai

Vaikas ir aplinka

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai