Vaflinėje kepti skanėstai (video)

Ar žinojote, kad savo vaflių keptuvėje galima išsikepti ne tik vaflius, bet ir daugybę kitų skanėstų? Nebijokite eksperimentuoti – išmėginkite vaflinėje keptą omletą su daržovėmis, kesadilijas, net keksiukus! Kaip visa tai atrodo – pažiūrėkite šiame video!
 

Komentarai (3)

na 2015-04-01 21:50
o jeigu turite ir verslininko gyslelę, galite dar ir užsidirbti. Kiek žinau, varlė moka už žmones, kurie ateis ir apsipirks per jūsų nuorodą. Ir tie pinigai nei pasens, nei dings - ne taip, kaip su pigu lt, kur pinigai galioja tik pusę metų ir pačiam būtina kažką pirkt.
manau 2015-04-01 21:49
labai gerai tai, kad varlės parduotuvė siūlo itin didelį prekių asortimentą - čia galima rasti turbūt visko. Kiekvienas gali išsirinkti pagal savo skonį, poreikius ir kišenę. Jeigu abejojate, kurią prekę iš kelių rinktis, visada galima pasikonsultuoti - varlėj dirba išties šaunūs ir profesionalūs konsultantai, visada pasirengę padėti :) beje, parduotuvėj labai patogu naudotis filtrais (pvz, žiūrėti prekes tik tam tikros sumos rėmuose)
Daiva 2015-04-01 21:47
na va, bus proga išbandyti savo naują vaflinę ne tik vafliams :D pirkau varlėj - ne pigiausią, bet už gerą kainą. Šiaip jų čia, sakyčiau, gana nemažai - yra iš ko pasirinkti. Už pristatymą nemokėjau - atsiėmiau pati. Rekomenduoju užmesti akį.

Buitis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai