„TV pagalba“ žvaigždei Gerdai draugės surengė neįtikėtiną mergvakarį – nuo vienetinių dovanų iki prabangios vakarienės

„TV pagalba“ žvaigždė Gerda, neužilgo savo likimą susiesianti su televizijos prodiuseriu Andriumi Žemaičiu, draugių buvo palepinta jai skirta įsimintina švente, kurios kiekviena detalė apgalvota iki menkiausių smulkmenų. Pačių sukurtas keliaraištis, masažo pamoka, išsitaškymas, apsilankymas „Maniako irštvoje“, prabangi vakarienė, vienetinis rankų darbo chalatėlis – tai tik dalis staigmenų, kurias būsimai nuotakai suorganizavo bičiulės.

Mergvakario „kelionė“ prasidėjo Marijampolėje ir finišo tiesiąją pasiekė Vilniuje. Pirmasis netikėtumas, skirtas Gerdai, laukė jos namuose. Būsimai nuotakai baltą tiulio sijoną, kuriuo ji turėjo puoštis visos šventės metu, pasiuvo ir įteikė draugė, dizainerė Aurelija Jurkšaitytė. Jis, pasak Gerdos, puikiai derėjo prie odinės striukės ir griežtesnio stiliaus patogių batų.

Merginos, sakydamos linkėjimus Gerdai, jai iš skirtingų karoliukų ir natūralių akmenukų sukūrė keliaraištį. „Tokio tikrai niekas neturės! O draugių žodžiai mane taip sujaudino, kad buvo sunku nulaikyti ašaras...“ - teigė šventės kaltininkė.

Iš Marijampolės merginų kompanija išvyko į Kauną, kur „Sabai Thai“ salone nuotakos laukė pirmoji pasirengimo santuokai stotelė. Čia meistrė iš Tailando jai surengė individualią masažo pamokėlę. „Ji buvo labai naudinga ir norėjosi kuo daugiau sužinoti. Dabar Andrių galėsiu nustebinti!“ - sakė Gerda, dovanų gavusi specialų tailandietiškam masažui skirtą kūno aliejų.

Mergvakario autobusiukas valandai stabtelėjo ir Bačkonyse, kur Gerda atsisveikino su Stiklickienės pavarde. „Draugės mane nuo tos akimirkos kitaip nei Žemaite nevadino! O kad visada prisiminčiau šį įvykį įteikė vieno lito kupiūrą, ant kurio pavaizduota žinoma lietuvių literatūros klasikė Žemaitė“, - pasakojo Gerda.

Ji Bačkonyse pasilepino ir rankų darbo keksiukais, dekoruotais širdį šildančiais sveikinimais.

Po oficialios dovanų įteikimo ceremonijos Gerda pamokyta ir ką daryti tuo atveju, jei namuose kartais kiltų ginčas. „Draugės patarė ne pyktis su vyru, o energiją išlieti daužant indus tokioje vietoje, kur niekas nemato“, - prisimindama išsitaškymu pavadintą pramogą šypsojosi pašnekovė.

Jai įspūdį paliko ir apsilankymas „Maniako kambaryje“ Vilniuje, kur reikėjo gerokai pasukti galvą, norint žaidimą sužaisti sėkmingai.

Dar vieną įspūdingą pasirengimo šeimyniniam gyvenimui pamoką Gerdai restorane „Ertlio namas“ surengė žinomas virtuvės šefas Tomas Rimydis. „Tomas atskleidė tokių gudrybių, kuriomis, tikiu, Andrių tikrai pamaloninsiu!“ - sakė Gerda.

Vėliau mergvakario dalyvės iki paryčių šėlo naktiniame klube, o ryte pasilepino „Raudonojo kilimo“ efektu garsėjančiomis „Lecler“ veido kaukėmis, sukurtomis iš plono šilko ir medvilnės audinio lakšto, gausiai prisotinto aktyviai odą drėkinančiomis bei senėjimą atitolinančiomis veikliosiomis medžiagomis.

„Po tokio nuostabaus mergvakario galiu tvirtai pasakyti du dalykus: šeimyniniam gyvenimui draugės mane paruošė puikiai ir tai buvo labiausiai stulbinanti šventė, kurią man kas nors kada nors yra surengęs!“ - sakė būsima nuotaka.

 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai