Trys patarimai, kaip išsirinkti vestuvinius batelius

@Shutterstock

Ilgame nuotakos daiktų ir aksesuarų sąraše vienas iš svarbiausių daiktų – vestuviniai bateliai. O užduotis – rasti geriausią nuotakos batelių modelį, kuris tiktų prie jūsų nuostabios suknelės. Kai kurioms nuotakoms vestuvinių batelių paieška beveik prilygsta suknelės paieškoms, kitoms nuotakoms parinkti tinkamus vestuvinius batelius yra paprasčiau – joms tereikia išsirinkti patogiausius, kas yra labai svarbu, kad ir kaip vertintume stilių.

Kad ir kokie būtų jūsų prioritetai, vestuviniai aukštakulniai bateliai atlieka svarbų vaidmenį. Taip, jie turi jums patikti ir būti gražūs, bet taip pat turite norėti juos avėti kelias jaudinančias valandas svarbiausią jums gyvenimo dieną.

 

Kaip pasirinkti tinkamus vestuvinius batelius?

Kadangi mažai tikėtina, kad vestuvinius batelius ir suknelę pirksite toje pačioje parduotuvėje, norėdamos sukurti nuoseklų vestuvinį įvaizdį, turite aiškiai suprasti bendrą vestuvių stilių. Jei ketinate rinktis retro stilių, būtinai suderinkite batelių stilių su tuo pačiu laikmečiu. Atkreipkite dėmesį į papuošalus ir visas suknelės detales, kurias būtų galima atkartoti vestuvinėje avalynėje, taip pat į konkrečias medžiagas (nėrinius, atlasą, tiulį ir kt.), kurias būtų galima priderinti.Modernioms nuotakoms gali tikti ir drąsesnio dizaino aukštakulniai – platforminiai ar turintys įmantresnį kulną.

 

Kokie vestuviniai bateliai yra patogiausi?

Visada daugiausia dėmesio skiriame stiliui, bet jei pėdas taip skauda, kad norint mėgautis reikia nusiauti batus... Kokia prasmė juos avėti? Rinkdamosi vestuvinius aukštakulnius batelius pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į kulno aukštį: kuo aukštesnis kulniukas, tuo didesnis spaudimas tenka priekinei pėdos daliai. Žemas ar vidutinio aukščio kulniukas, ar net stambesnis kulniukas leis jums ilgiau patogiai stovėti ir šokti. Taip pat atsižvelkite ir į aukštakulnių batelių plotį, ypač, jei jūsų pėdos siauros arba plačios. Aukštakulniuose su dirželiais ar sagtimis galima reguliuoti plotį, todėl batelius galėsite pritaikyti savo pėdos pločiui. Vestuvių dieną ir naktį greičiausiai būsite ant kojų dvigubai ilgiau nei įprastai, gal net tris ar keturis kartus ilgiau, todėl aukštakulniai bateliai turi būti patogūs. Jei vis dėl to ceremonijai pasirinksite aukštakulnius batelius itin aukštu kulnu, apsvarstykite galimybę įsigyti antrus batelius su žemesniu kulniuku ar išvis be jo. Greičiausiai sau padėkosite už tokį sprendimą!

Kaip pasirinkti vestuvinių batelių spalvą?

Kaip ir kiekvienas stiliaus sprendimas, kurį priimsite savo didžiajai dienai, tai, kokios spalvos batelius avėsite, priklausys nuo to, kokia nuotaka norėsite būti. Klasiką ir tradicijas vertinančios nuotakos greičiausiai rinksis minimalistinio dizaino baltus, šampano, dramblio kaulo ar odos atspalvius. Tačiau jei mėgstate išskirtinį stilių, nebijokite rinktis nestandartinių spalvų batelius. Atkreipkite dėmesį į metalo atspalvius: aukso, rausvo aukso ar sidabro. Toks batelių spindesys visam įvaizdžiui suteiks prabangos ir modernumo. Ieškančioms „kažko mėlyno“ nuotakoms patiks mėlyni nuotakos bateliai, kurių atspalviai svyruoja nuo blyškiai mėlynos iki gilių karališkų atspalvių.

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai