Treniruočių programa smėlio laikrodžio tipo figūrai

Moterims, kurias gamta apdovanojo “smėlio laikrodžio” figūra – labai pasisekė, juk tokios formos laikomos moteriškumo idealu. Jos gali rinktis praktiškai bet kokio stiliaus drabužius, joms nereikia rūpintis liemens formavimu ar proporcijų išlaikymu. Jei keletas papildomų kilogramų ir priauga, tai bent jau pasiskirsto tolygiai, o ne pūpso ant pilvuko ar šlaunų.

Tačiau tai nereiškia, kad šioms damoms aplamai nereikia sportuoti. Kaip jau minėjome, “smėlio laikrodžio” tipo moterims riebaliukai pasiskirsto proporcingai, taigi labiausiai joms tinka kardio ir pasipriešinimo treniruotės.

Labiausiai tinkančios sporto rūšys:

  • Lėtas bėgimas
  • Treniruotės ant dviračio su silpnu pasipriešinimu
  • Plaukimas
  • Šokiai

Pratimai pilvo presui

“Piršto palietimas”. Atsigulk ant grindų, kojas suglausk ir ištiesk, rankas ištiesk į šonus, pečių linijoje. Iškvėpdama kelk ištiestą dešinę koją, o tuo pačiu kaire ranka bandyk pasiekti dešinės kojos pirštus. Iškvėpk orą ir grįžk į pradinę padėtį. Kiekvienai kojai pratimą kartok 10-15 kartų.

“Susirietimas”. Atsigulk ant nugaros, į rankas paimk svarmenis. Ištiestas rankas nuleisk už galvos, o kojas pakelk 45 laipsnių kampu. Iškvėpdama įtempk presą, kelk rankas link krūtinės ir tuo pačiu kelk ištiestas kojas. Įkvėpinėdama sugrįžk į pradinę padėtį. Pratimas turi būti atliekamas lėtai, kad kūnas judėtų ne iš inercijos, o dėl raumenų darbo. Pratimą atlik 15 kartų, iš viso 3 sesijas.

“Korpuso kėlimas”. Atsigulk ant šono, vieną ranką pasidėk ant galvos, kitą – ant juosmens. Įkvėpdama kelk kojas ir viršutinę kūno dalį, tuomet iškvėpdama grįžk į pradinę padėtį. Atlik 3 sesijas po 8-20 pakartojimų.

2 psl. »

Komentarai (3)

Renata 2012-07-13 18:42
reikės išbandyt :)
Agnė 2012-07-13 18:40
mano tipas :) kai turėjau antsvorio, daug kas žiūrėdamas į nuotraukas to nė nenumanė
Mante 2012-07-13 17:11
pavydziu tokios figuros moterims :) pati esu obuoliuko tipo...

Treniruočių programos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai