„The Ditties“ vasarą išlydėjo su auksiniu estrados šlageriu (video)

Viktorijos Staponės nuotr.

Vokalinis merginų trio „The Ditties“ vasarą išlydėjo su praėjusio šimtmečio estrados šlageriu. Svingo melodijas skleidžiančios damos perdainavo ir video kadruose įamžino gerai žinomą kūrinį „Myliu tave, pasauli“.

„Ši daina yra apie pasaulį, jo grožį ir, svarbiausia - meilę jam. Meilę kiekvienam žmogui ir net mažiausiam saulės spinduliui. Šis kūrinys kviečia stabtelti ir pažvelgti, kokie nuostabūs kūriniai mus supa, kiek aplink yra laimės“, - sako nuolat besišypsanti „The Ditties“ vokalistė Veronika Čičinskaitė – Golovanova.
 Dainą „Myliu tave, pasauli“ prieš penkiasdešimt metų lietuviškoje scenoje išpopuliarino Lilijana Ablėnaitė. Tuomet su trumpute suknele į sceną užlipusi atlikėja tapo to meto sensacija. Žiūrovus L. Ablėnaitė nustebino ne tik apranga, bet ir judesiu. Nepaklusdama akademinėms dainų atlikimo taisyklėms ji išdrįso scenoje šokti.

Galima drąsiai teigti, kad L. Ablėnaitė Lietuvos scenoje pradėjo užsienio šlagerių perdainavimo tradiciją. Šis kūrinys nėra išimtis - originali daina yra kilusi iš Graikijos. Muzikos autorius – Oskaru apdovanotas graikų kompozitorius Manos Hadjidakis. L. Ablėnaitei labai patiko prancūziškos šios dainos versijos tekstas, todėl ji pritaikė lietuviškus žodžius ir davė pradžią šio kūrinio gyvavimui lietuviškoje estradoje.
 „Su šia daina augo mūsų tėvai, ji nukelia juos į mokyklos suolą, nerūpestingas jaunystės dienas. Tačiau tema yra nesenstanti. Kūrinys ragina džiaugtis supančiais gamtos peizažais, dalintis gerumu, šiluma bei užkrėsti savo pozityvumu kitus“, - kalba „The Ditties“ narė Rūta Švipaitė – Pocė.

Svinguojanti trijulė vienbalsiai sutaria, kad daina puikiai tinka vasaros palydėtuvėms ir įkvepia šviesiam rudeniui. „The Ditties“ ši vasara buvo ypatingai aktyvi ir spalvinga. Grupė viešėjo Sicilijoje, kur koncertavo festivalyje po mandarinų medžiais ir įsiamžino žaismingoje fotosesijoje. Be koncertų Lietuvoje, balsingosios damos taip pat pasirodė džiazo festivalyje Latvijoje bei pristatė pirmąjį savo vaizdo klipą.
 Vintažiniam stiliui ištikimos „The Ditties“ dalinasi ir dar neviešintais fotosesijos kadrais iš Italijos. Gėlėtomis suknelėmis ir vasariška nuotaika plazdančias akimirkas užfiksavo ten gyvenanti fotografė Viktorija Staponė.

Glaudžiai susigyvenusios su ganėtinai tolimu muzikiniu laikmečiu „The Ditties“ merginos preciziškai atlieka auksinius ketvirtojo dešimtmečio džiazo kūrinius. Grupė taikliai atkuria šios epochos moterų vokalinių ansamblių stilistiką ir įtraukia klausytoją į šelmišką svingo kvaitulį.
 


 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai