Tėvyste besidžiaugiantis aktorius Džiugas Siaurusaitis: „Laiko sau pačiam nelieka“

Ruslano Kondratjevo nuotr.

Populiarus televizijos ir teatro aktorius Džiugas Siaurusaitis pastaruoju metu gyvena itin džiugiomis akimirkomis – kartu su žmona aktore Lina Rastokaite neseniai susilaukė sūnaus Herkaus. Tačiau net ir turėdamas malonių rūpesčių namuose, jis toliau filmuojasi jubiliejiniame – dešimtajame – TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone. Tiesa, tebevykstant serialo filmavimo darbams aktorius atskleidžia, kad laiko sau pačiam dažniausiai nebelieka.

Jau dešimtajame kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone Dž. Siaurusaitis ir toliau kurs taurelės nevengiančio automechaniko Kostios vaidmenį. Aktorius tikina, kad per tiek laiko jo personažas išliko toks pats. „Kostia visai nepasikeitė. Keičiasi jo istorija, aplinkybės, kuriose atsiduria, gyvenimo įvykiai, bet pats personažas lieka toks pats. Jis toks pats nuoširdus, toks pats žmogiškai naivus“, – sakė Dž. Siaurusaitis.

Ketvirtojo sezono pabaigoje prie serialo komandos prisijungęs aktorius tikina, kad dabar su kolegomis – aktoriais ir kūrybine grupe – yra geri draugai. Pasak Dž. Siaurusaičio, filmavimo aikštelėje, visai kaip ekrane, išties daug juokaujama. „Tarpusavio juokelių turime daug – kiekvieną kartą kažkas nutinka, jeigu sudėtumėme visus nepavykusius kadrus, tai išeitų dar vienas sezonas. Yra tokių, kur netyčia kas nors išeina, bet būna ir taip, kad tyčia bandai prajuokinti kolegas“, – pasakojo aktorius.

„Viena iš tradicijų, kuri nepasikeitė nuo laikų, kada aš atėjau į šį serialą, yra tokia, kad jei dublio metu suskamba kieno nors telefonas, kažkas pamiršta išsijungti garsą, tai tas visiems turi nupirkti butelį tekilos. Vieni būna daug prikaupę skolos, kitiems vienas kitas kartas pasitaiko, kelis kartus ir pačiam yra tekę pirkti. Gal mažai kam suprantamas dalykas, bet tas skambutis sugadina dublį, viską tenka kartoti iš naujo. Bet tokiu atveju nebūna pikta pakartoti dublį, nes apsimoka, visi apsidžiaugia“, – juokėsi Dž. Siaurusaitis.
 Aktorius atskleidžia, kad naujajame „Moterys meluoja geriau“ sezone jo kuriamo personažo laukia permainos. Tačiau permainos Dž. Siaurusaičiui – ne tik ekrane. Neseniai trečią kartą tėvu tapęs vyras pasakoja, kad nors per darbus ir rūpesčius namuose laiko sau nelieka, šie rūpesčiai – malonūs.

„Dėl savęs šiuo metu nelabai turiu laiko. Tie namų rūpesčiai, vaiko rūpesčiai – jais labiau rūpinasi žmona. O aš, jei neturiu spektaklių ar filmavimų, kitų darbų – skubu namo, užsiimu buitiniais darbais. Dabar tiesiog nėra kada, gal vėliau ir turėsiu laiko sau. Bet tai nelabai slegia, tie mano rūpesčiai yra malonūs“, – su šypsena kalbėjo Dž. Siaurusaitis.

Dešimtasis kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas į televizijos ekranus sugrįžo ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukia žavingosios Medos (akt. Inga Norkutė). Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“. Tuo metu Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė) gyvenime prasidės naujas etapas: ji išsiskirs su Kostia (akt. Dž. Siaurusaitis) ir užmegs romaną su... „alfonsu“.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kurs Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“; komandos prisijungs Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeis Skaistė
Anusevičiūtė.

Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!
 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai