Tavo grožis pagal bioritmus

Harry Vorsteher/cultura/Corbis nuotr.

Yra tokių paros periodų, kada moteris gali atrodyti tiesiog nepakartojama, o tam tikromis valandomis net į veidrodį pažiūrėti baisu: atsiranda ratilai po akimis, veidą išvagoja smulkios raukšlelės. Sutikite, kad žinoti savo odos bioritmą yra be galo naudinga – tai padėtų visada jaustis patraukliai.

Specialistai teigia, kad odos bioritmas gali sustiprinti kosmetinių priemonių poveikį, arba atvirkščiai – padaryti taip, kad nepadės nė pati brangiausia ir kokybiškiausia kaukė, atsiras sudirgimų ir patinimų.

Šaltas dušas

Apie 6 ryto oda „atsibunda“. Tuo metu pakyla arterinis kraujospūdis ir kūno temperatūra, padidėja adrenalino koncentracija kraujyje. Tai ne pats palankiausias laikas aktyvioms kosmetinėms procedūroms, tačiau šaltam ar vėsiam dušui – kaip tik. Pastebėsite, kad oda paraus, taps lygesnė, stangresnė, be to, išliks tokia visą dieną.

Geriau nenubusti

Tiems, kurie prabunda 7 ryto, dažniausiai tinsta veidas, akių vokai, todėl būtų puiku iš anksto pasiruošti ledo gabaliukų su linų sėmenimis ir palepinti savo odą. Dar geriau, jeigu ledukus darysite iš kalendulų, medetkų, ramunėlių, žaliosios arbatos nuoviro. Naudingi ir kontrastiniai kompresai, garų vonelės, veido masažai, patinimą mažinantys veido ir vokų kremai. Visos šios procedūros pagerins kraujo cirkuliaciją. Jeigu įmanoma, pasistenkite nubusti arba valanda anksčiau, arba valanda vėliau.

Odos valymas

Vienas iš pačių palankiausių periodų tęsiasi nuo 8 iki 10 valandos. Nuvalykite odą – per naktį ant jos spėjo susikaupti nemažai nereikalingų medžiagų, dėl kurių gali atsirasti spuogų ar odos sudirgimų. Sausai ir normaliai odai užteks toniko be spirito, riebią iš pradžių reikėtų nuvalyti pieneliu arba geliu, o tik po to – antibakteriniu toniku.

2 psl. »

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai