Tatuiruotė ant moters kūno - puošmena visam gyvenimui

Tatuiruotė – tai puošmena visam gyvenimui. Būtent todėl ją darytis ryžtasi tik nedaugelis, o ir tie, kurie pasidaro, bėgant metams dėl savo sprendimo gali pradėti gailėtis. Mada ateina „bangomis“ – prisimink, kokie populiarūs buvo hieroglifai, katės, deimantai ir drugeliai. Dabar tokių tatuiruočių savininkės mielai pašalintų šią puošmeną ar vietoje jos išsitatuiruotų ką nors kita.

Jeigu ir tu svarstai, ar reikia taip papuošti savo kūną, gerai pamąstyk: ar tau iš tiesų tai būtina? Tikrų tatuiruočių, kurios per porą metų „išblunka“, nebūna. Jas galima pašalinti lazeriu, tačiau didelė tikimybė, kad po oda vis tiek liks dalis dažų. Jeigu manai, kad reikės šalinti piešinėlį, ar verta jį iš viso darytis? Na, o jeigu jau pasidarei – nešiok išdidžiai. Kad sprendimo netektų gailėtis, reikėtų pasižvalgyti į pačias gražiausias dailiosios lyties atstovių tatuiruotes ir išsirinkti tokią, kuri bus arčiausiai širdies.

Prieš darantis tatuiruotę svarbu suvokti, kokio paveikslėlio tu nori. Jeigu neapsisprendi, kur jį perkelti – meistras tau patars. Na, o jeigu nori „ko nors“ ir „kur nors“, galima neabejoti, kad tatuiruotė nusibos jau po mėnesio ar dviejų.

Antras etapas – rasti meistrą. Mūsų dienomis netrūksta studijų, kur jauni entuziastai savo darbą atlieka daug geriau nei žinomų salonų darbuotojai, tačiau kur ir į ką kreiptis – nuspręsti turėsi pati.

Aptarkite su specialistu detales. Kai ateisi darytis tatuiruotės, jis iš pradžių ant tavo kūno perkels eskizą. Jeigu tau kas nors nepatiks – netylėk.

Po to, kai perkeliamas eskizas, pradedama daryti tatuiruotė. Procedūra beveik neskausminga, tad nuskausminamųjų kremų nereikia (išskyrus tuos atvejus, kai skausmo toleravimo riba yra labai žema ir kai seansas trunka ilgiau kaip 2 valandas).

2 psl. »

Komentarai (40)

Aha 2014-07-25 11:45
Ne dėl aplinkinių tatto daromos, o dėl savęs... Ypač ant subinės. Kad kasdien žiūrėtų.
Arunas 2014-06-23 19:50
sarunai tu atsilikes debilas!
Renata 2014-06-11 21:33
Žmonės koks jūsų reikalas? :D Ne dėl aplinkinių tatto daromos, o dėl savęs. Jei patinka tai ir daro ir jiems tikrai nerupi kaip juos su tuom tatto atrodys senatvei :DD
diedas 2014-05-01 13:56
kvailu zmoniu buvo ir pries musu era ir dabar.tas kas nori prakisti tatuiruote,saukia oi kaip grazu,kas nori gaidziu pagiedoti irgi randa pasiteisinima,ir t.t.alchocholikas irgi saves nesmerkia,bet yra bet,kas yra sukurta gamtos geriau jau bent turintis siek tiek proto nesiderkit ir islikit orus.
Tatuiruota 2014-04-19 14:05
O kai pasenisi kaip atrodys? gal ir nesulauksi tos senatves, o jai ir taip atrodys nerealiai, nes gyvenai kaip norejai ir neklausei ka sneka bobutes ir kiti asilai, kurie kisa savo buka nuomone. Rasalas po oda nekenkia nei smegenims, nei groziui. Sutikes zmogu nezinai kas speliasi po rubais ir bendrauji, gerbi ta zmogu, o pas ji gali buti visas kunas tutuiruotas ir ka, o gi nieko tai nekeicia. Atgyvenes poziuris su kaliniais ir t.t. Issprusimo zmones pasisemkit ir gerbkit vieni kitus.
Saule 2014-04-18 14:58
Gerokai po 30 pasidariau nedidele tatoo ir labai patenkinta ir dziaugiuosi ir laukiu nesulaukiu vasaros kada ja gales visi pamatyti
Ieva 2014-04-08 00:18
NOriu suzinoti kokia yra taturuotes reiksme ant klubo?
Gyte 2014-03-12 22:16
Visda norejau ir kai suejo 30 pasidariau. Delno dydzio ir negaliu atsidziaugti. Vyrui nepatiko, bet jis taip mane myli ir jam nera skirtumo as su tato ar be, svarbiausia as laiminga. Visada reikia daryti tai ko labai norisi ir nesprausti saves i remus nes kazkam tai nepatinka ar nepriimtina.
erika 2014-03-09 11:45
kai jos pasens,joms manau tikrai nerupes kaip atrodo tatiuruotes o dziaugsis,kad aplamai dar gyvena :)
kaktusas 2014-02-11 15:42
grazu kol jaunas ir grazus kunas, o kai pasens sustores, susirauksles bus tik baisesnes su tom tatoo

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai