Švytinčios odos receptai su ryžiais

Ryžiai – puikus antioksidantas ir absorbentas. Jie sugeria drėgmės perteklių ir viską, kas kenkia odai. Pasigaminkite šių priemonių pačios – tai labai nesudėtinga!

Šveitiklis: sumaišykite 2–3 šaukštelius ryžių miltų su šaukšteliu medaus ir šaukštu šilto vandens. Ištepkite veidą, pamasažuokite keletą minučių ir nuplaukite.

Maitinamoji kaukė: 2–3 šaukštus ryžių miltų sumaišykite su pienu, kad išeitų grietinės tirštumo masė. Ištepkite kūną, po 10–15 minučių nuplaukite. Ši priemonė padės jums pamiršti muilą ir dušo gelį, o oda atrodys jauna ir švytinti.

Drėkinamoji kojų vonelė: stiklinę ryžių užpilkite 3 litrais vandens, išvirkite. Kai nuoviras atvės tiek, kad kojos galėtų kentėti, pasidarykite vonelę. Kojas laikykite pamerktas tol, kol nuoviras atvės. Oda bus gerai sudrėkinta ir atrodys daug jauniau.

Komentarai (2)

Irva 2021-02-16 19:13
Turiu omeny ant plauku
Irva 2021-02-16 19:12
Kiek i diena galima tepti ryziu vandeni?kirkvirma diena po virna karta galima?

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai