Stilistė Viktorija Šaulytė: „Vasarą prisišauksime spalvomis“

Fotografė: Natalia Koinova

Nors kalendorinė vasara prasidėjo jau senokai, daugelis Lietuvoje dėl vėsaus pastarųjų mėnesių oro nespėjo jos pajusti. Kad ir kaip būtų galia, oro neužsakysi, tačiau nuotaiką pasikelti galima, pagyvinus savo įvaizdį. Kaip tą padaryti patarė gerai žinoma stilistė Viktorija Šaulytė, pristačiusi tris ryškius miesto merginai skirtus aprangos derinius.

Dailiosios lyties atstovėms siūlai tris aprangos variantus. Ar galėtum juos apibūdinti?


Vasara mūsų šalyje ne tokia, kokios daugelis tikėjosi, todėl rekomenduoju „žaisti“ su spalvomis ir raštais, kad ją prisišauktume. Šie deriniai būtent tokie. Kiekvienas jų skirtas dėvėti mieste ir yra universalus, nes atrodo vis kitaip, pritaikius skirtingas detales, papuošalus, avalynę.

Pavyzdžiui, pirmasis derinys puikiai tiks ir darbe, ir jaukiam pasibuvimui su draugėmis vakare, prieš tai pasikeičiant batelius ar priderinant papildomą aksesuarą. Antrasis įvaizdis – drąsesnis, labiau išsiskiriantis, tačiau prie jo taip pat dera tiek sportiniai bateliai, tiek aukštakulniai. Trečiajame dominuoja oda, aptemtos kelnės, todėl atrodo seksualiausiai, bet kartu ir elegantiškai.
 Daugelis teigia, kad šią vasarą dominuoja sidabrinė spalva. Ar tu ją taip pat išskirtum kaip madingiausią?

Sidabrinė – viena iš tų spalvų, kuri visą laiką išlieka populiari. Galbūt kartais ji aprangoje būna kaip akcentas, detalė, užbaigianti įvaizdį, o kartais – kaip pagrindinė įvaizdžio dalis. Sidabrinę pati atradau turbūt prieš metus. Jos vis daugiau mano aprangoje: nuo sidabrinių kojinių iki sidabrinio odinio švarkelio, sijono ar basučių. Tai tikrai viena iš mano mėgstamiausių spalvų.

Sidabrinę nesunku derinti ir prie kitų spalvų. Ji puikiai tinka su klasikinėmis juoda ir balta. Jei sidabrinės yra detalės, jos tiks tiek prie tamsiai mėlynos, tiek prie raudonos. Dėvėdama visus tris derinius, visur nešiojausi sidabrinės spalvos telefoną ir jis spalviškai visur puikiai tiko.
 Fotografavaisi su naujausiu sidabrinės spalvos „Samsung Galaxy S8“. Ar telefoną galima pavadinti aksesuaru?

Žinoma, galima. Aš ir gyvenime, ir drabužiuose ieškau mažų akcentų, nes tokie dalykai sukuria bendrą įvaizdį. Svarbu atrasti sau patinkančias detales. Tai gali būti ir mėgstamos spalvos ar kažkaip kitaip išsiskiriantis telefonas. Be to, šiandien yra daugybė dėkliukų, kuriuos galima keisti, priklausomai nuo nuotaikos, aprangos ar mados tendencijų, todėl išmanųjį tikrai nesunku paversti įvaizdžio detale.

Ką tokio dar reikėtų suspėti įsigyti, norinčioms pajusti vasarą?

Ką nors spalvoto, ryškaus. Taip pat išbandyti įvarius raštus, gėlėtus, dryžuotus audinius arba ieškoti detalių: kutų, pūkučių. Jei labiausiai vis tiek patinka juoda ir balta, tuomet rekomenduoju priderinti ryškesnius akcentus – akinius nuo saulės, skrybėles ar skareles, kurias dabar madinga rištis tiek ant kaklo, tiek ant galvos. Ir, žinoma, šią vasarą karaliauja džinsas – švarkeliai, sijonai ir pan.
 Kaip apskritai vertini lietuvių aprangą. Ar atrodome stilingai?

Pastebėjau, kad lietuviai darosi šiek tiek drąsesni. Anksčiau bijodavo eksperimentuoti su savo stiliumi, o dabar tikrai daugiau rizikuoja ir tai matosi išėjus į gatvę. Aš visada sakau, kad geriau daug kartų klysti, negu visai nebandyti ir plaukti su minia. Kai kurie įsitikinę, kad jiems tinka vienas siluetas, viena spalva ir kažkodėl bijo ko nors naujo. O aš sakau, kad reikia bandyti. Reikia atrasti savo stilių, įvaizdį, kuris išreiškia asmenybę.
 

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai