Stiliaus gidas – kaip teisingai avėti Converse batus?

Sutikite, Converse batai – tai tikra laisvalaikio stiliaus klasika. Tačiau net ir dėvint šiuos universalius batus padaroma itin daug stiliaus klaidų. Skamba neįtikėtinai, tiesa? Siekdami padėti jų išvengti, pigu.lt specialistai pristato jums keletą patarimų, kurie padės išvengti dažniausiai pasitaikančių stiliaus klaidų.

Visų pirma, nederinkite šviesių spalvų batų su tokių pačių spalvų rūbais. Converse prekės ženklo batai per kelis dešimtmečius nuo krepšinio aikštelės parketo persikėlė ant raudonojo kilimo. Nesuklysime šią avalynę pavadinę tikra „žvaigžde“, tad paslėpti ją blankiuose drabužių deriniuose – tikra nuodėmė.

Kaip to išvengti? Ogi labai paprastai – pastelinių, pilkų ar juodų drabužių derinius pagyvinkite ryškių spalvų Converse batais. Ryški oranžinė, dangaus žydrumo mėlyna ar kraujo spalvos raudona – bet kuris iš panašių derinių ne tik privers aplinkinius atkreipti dėmesį į jūsų batus, bet ir leis jums atrodyti ir jaustis išskirtinai bei stilingai.

Dėvint vienspalvių, pastelinių ar juodų drabužių derinius labai svarbu nepamiršti ir aksesuarų – jie nepaslėps, o priešingai, išryškintų jūsų batus. Aksesuarus galite rinktis įvairius – moterims puikiai tiks subtilios skarelės, auskarai, karoliai ar akiniai, vyrams – skrybėles, laikrodžiai ar apyrankės.

Vis dėl to, renkantis aksesuarus dažnai kyla klausimas – kaip juos aprangoje derinti teisingai? Paprasčiausias ir universaliausias patarimas geriausiems rezultatams pasiekti – derinkite juos prie batų spalvos. Tačiau būkite atsargūs, Converse batai, ypač spalvoti ar margi, natūraliai atkreipia daug dėmesio, taigi renkantis aksesuarus derėtų nepersistengti!

Kita vertus, jei jūsų aprangos derinį sudaro išskirtinai ryškūs, spalvoti, ornamentuoti, akį traukiantys drabužiai, renkantis batų porą reikėtų vadovautis atvirkštiniu principu, t.y. rinktis šviesių spalvų, pastelinius batus. Juk kuo didesnis kontrastas – tuo geresnis rezultatas!

Atsirišę batų raišteliai ar batai be raištelių – tai dar vienas dalykas, kurio reikėtų vengti avint Converse batus, kadangi tai rodo gana netašytą stilių. Kita vertus, jei norite kojas į batus įsispirti lengviau, galite raištelius kiek atlaisvinti, tačiau tokiu atveju jų galiukus būtinai paslėpkite pačiuose batuose.

Ko dar reikėtų vengti avint Converse batus? Nedera jų avėti su platėjančiais (kliošiniais), apsmukusiais džinsais (geriausia prie tokių kelnių avėti dailius ir stilingus aukštakulnius batelius). Taip pat derėtų vengti juos derinti prie „bridge“ stiliaus kelnių (tai storina kojas), platėjančių suknelių ir sijonų iki kelių, ilgų kojinių ir net pėdkelnių.

Tad prie kokių drabužių tuomet tinka šie batai? Derinkite juos prie aptemtų, ilgensių ar stilingų „iki kauliuko“ džinsų, ilgų, žemę siekiančių ar mini suknelių bei sijonų. Verta nepamiršti ir legendinio Converse derinio – baltus Converse batus derinkite su baltais aptemptais džinsais.

Converse batai – tai tikra klasika. Avėkite juos tinkamai ir džiaukitės išskirtiniu stiliumi!

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai