Sprendimas skubantiems: verdantis vanduo per akimirką

Gamintojo nuotr.

Laukimas, kol vanduo užvirs yra visiškai beprasmis, o kartais ir labai erzinantis. Gerai, kad šios problemos nebekils – tiesiog atsukite maišytuvą ir iškart turėsite verdančio vandens!

Anksčiau ilgai užtrukdavo išvirti kiaušinius ar makaronus, užsikaisti puodelį arbatos, sterilizuoti kūdikiui skirtą buteliuką ar nuplikyti daržoves, o dabar tai atliksite greitai ir lengvai.

Šiandien dirbti modernioje virtuvėje tikrai patogu, nes „Franke“ karšto vandens ir filtravimo maišytuvas „Mondial“ leis iškart turėti iki 100 laipsnių įkaitinto ir filtruoto vandens. Laikai, kai reikėdavo vis nukelti puodo dangtį, norint pažiūrėti, ar užvirė vanduo, jau praėjo.

Šį patogų prietaisą virtuvėje labai lengva įrengti: tereikia sumontuoti 5 litrų talpos energiją taupančius šildytuvus apatinėje spintelėje. Montavimo sąnaudos yra minimalios: karšto vandens maišytuvą galėsite pasirinkti ir dabartiniams taikomiems virtuvės sprendimams.
 Apsidžiaugti turėtų tie, kurie nuolat stengiasi taupyti vietą virtuvėje – įsiklausykite: kadangi karštas vanduo bėga tiesiai iš čiaupo, galėsite atsisakyti virdulio, arbatinio ir jų priedų, tad liks daugiau erdvės patiekalams gaminti.

Viskas, kas kenkia, pašalinama, o kas naudinga – išlaikoma: filtruotame geriamajame vandenyje yra visų svarbiausių mineralinių medžiagų, nebelieka nemalonaus skonio ar kvapo, pavyzdžiui, chloro. Be to, vandentiekio vandenyje iki minimumo sumažėja tokių teršalų, kaip švinas, varis ar kadmis.

Žinoma, mes nepamiršome ir kavos mylėtojų. Reikėtų žinoti, kad filtruotas vanduo ne toks kietas, todėl kavos pupelių aromatas dar malonesnis ir geras skonis bus išsaugotas.

Įjungiama naudojantis išmaniąja funkcija, todėl nekyla joks pavojaus vaikams. O kad naudodami karštą vandenį galėtumėte prisiliesti prie čiaupo, jis tinkamai izoliuotas ir todėl neįkaista.Ar buvo diena, kai įsivaizdavote, jog virtuvėje viskas yra idealu. Sprendimas paprastas – „Mondial“ maišytuvas. Leiskite sau gyventi dar patogiau!

Komentarai (1)

Henrikas 2019-05-16 13:05
Kur jis parduodamas. Koks naudojamas galingumas.Koks reikalingas maitinimo kabelio storis.

Buitis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai