Sporto pratimai užpakaliuko stiprinimui

Ar tu patenkinta savo sėdmenimis? Praktiškai visos moterys į šį klausimą atsako neigiamai. Vienoms jų užpakaliukas atrodo per mažas, kitoms – per didelis, trečioms – suglebęs ir t.t. Tačiau žmogaus gūnas – tarsi plastelinas, iš kurio galima nulipdyti kokią tik nori formą. Taigi jei esi pasiryžusi skirti laiko ir jėgų – siūlome išbandyti kelis paprastus, tačiau efektyvius pratimus.

Pirmasis pratimas “Pritūpimai”. Pritūpimai – tai visiems puikiai žinomas pratimas, efektyviausiai stiprinantis šlaunų ir sėdmenų raumenis.

Kaip pratimas atliekamas:

 

  • Praskėskite kojas pečių plotyje, įtraukite užpakaliuką, ištieskite nugarą, kad krūtinė atsikištų į priekį, o rankas ištieskite priešais save.
  • Laikydama galvą tiesiai, neskubėdama sulenk kojas ir tūpkis žemyn, dubenį stumdama atgalios, tarsi ketintum atsisėsti ant kėdės. Stenkis, kad nugara išliktų kuo tiesesnė. Pratimo metu svoris turėtų tekti kulnui, todėl tvirtai stovėk ant žemės pilna pėda.
  • Pasiekusi žemiausią pritūpimo tašką trumpam sustok. Nepamiršk, kad sėdmenys neturėtų nusileisti žemiau, nei keliai, o keliai neturėtų užeiti už kojų pirštų linijos. Grįždama į pradinę padėtį turi jausti, kaip įsitempia šlaunų ir sėdmenų raumenys.
  • Pratimą kartok neskubėdama, nes taip raumenys priverčiami dirbti intensyviau, taigi pasiekiamas geresnis rezultatas. Sugrįžusi į pradinę padėtį kelių pilnai neištiesk. Tegul jie lieka šiek tiek sulenkti.
  • Pratimą atlik 2-3 sesijomis po 8-16 pakartojimų.

 

Antrasis pratimas “Įtupstai”. Įtupstai – taip pat puikus pratimas, o svarbiausia – šį pratimą galima atlikinėti pačiais įvairiausiais būdais.

2 psl. »

Komentarai (4)

kazkas 2013-03-14 21:10
joga ir stiprina zmogu
Renata 2012-01-18 11:47
O, ačiū!
Rita 2012-01-18 07:19
Aš savuoju patenkinta :)
Mieli 2012-01-17 22:03
Būkite mieli, sporto pratimų įdėkite dažniau :)

Pratimai kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai