Sporto konsultacijų centras „4 Active“ nustebino šokėją Deivydą Meškauską

"Ar galima nufilmuoti Jūsų pėdas?", - šiuo netikėtu pasiūlymu buvo sutikti analogų Lietuvoje neturinčio sporto konsultacijų centro „4 Active“ atidarymo šventės svečiai. Šis, ką tik sostinėje duris atvėręs centras, vienintelis Lietuvoje turi žmogaus kūno mechaniką tiriančias technologijas leidžiančias profesionaliai ir individualiai parinkti tinkamą avalynę.

Dažnai pirkdami batus vadovaujamės mados tendencijomis, savo bei kitų žmonių nuomone. Pasirodo, šito nepakanka, jei norime, kad pasirinktas apavas mums tiktų idealiai ir nekenktų sveikatai.

Tuo įsitikino ne viena šio centro atidaryme dalyvavusi Lietuvos garsenybė. Tarp jų ir garsus šokėjas Deivydas Meškauskas. Iš pradžių ant bėgimo takelio bėgęs basomis, vėliau nuo lentynos jis išsirinko naujus, lengvus, labiausiai į akį kritusius sportinius batelius. Deja, garsaus šokėjo nuojauta jį apgavo. Specialios technologijos užfiksavo, kad su naujais batais pablogėjo D. Meškausko pėdos nuokrypis, tad jie šokėjui visiškai netiko.

Daug judantiems ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms ypač svarbu tinkamai parinkta avalynė, nes ji ne tik mažina traumų tikimybę, bet ir leidžia išvengti sveikatos problemų."Norime, kad sportinę bei laisvalaikio avalynę žmonės vertintų profesionaliai. Pažiūrėkite, kiek kiekviename mieste yra odontologų ir kaip žmonės rūpinasi savo dantimis. O kiek dėmesio skiriama pėdoms? Dėl netinkamos avalynės, netaisyklingos eisenos organizme vyksta įvairūs neigiami pokyčiai. Manome, kad pirkėjams nepakanka tokios konsultacijos: "gražu" ar "tinka". Tik specialių technologijų pagalba galima ištirti, kokie batai reikalingi kiekvienam. Visi esame skirtingi, todėl, kiekvienam iš mūsų būtinas individualus parinkimas", - pasakoja „4Active“ vadovas Vilmantas Aušra.

2 psl. »

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai