Sparnuotos meilės istorija, apskriejusi visą pasaulį (foto)

Kiekvienais metais kovo 25 dieną vieno Kroatijos gyventojai apmirusia širdimi žvelgia į vieną iš gyvenamųjų namų stogų. Ten – gandralizdis, dviejų visame pasaulyje išgarsėjusių gandrų, Malenos ir Klepetano, namai. Ištikima „žmona“ kasmet laukia savo „vyro“ sugrįžimo.

Gandrų pora čia įsikūrė prieš 15 metų. Kasmet rugpjūčio mėnesį Klepetanas išskrenda į pietus, o Malena, prieš 22 metus pašauta medžiotojo ir nebegalinti taip gerai skraidyti, lieka lizde viena iki pat pavasario.

Kovo 25 dieną Klepetanas visada grįžta namo – čia jo laukia ne tik antroji pusė, bet ir visi kaimelio gyventojai. Šįmet gandras parskrido savaite vėliau nei paprastai.

Gandrus maitinantis Ivenas kasmet paruošia porai kibirą žuvies, kad iš kelionės grįžęs Klepetanas galėtų pasistiprinti.
 
Gandrų meilės istoriją išgirdo visas pasaulis. Apie šią porą net buvo sukurtas trumpas filmas.
 
Paprastai šie paukščiai nelieka su vienu partneriu ilgam laikui – štai kodėl Malenos ir Klepetano istorija atrodo tokia ypatinga. Per visus bendro gyvenimo metus pora spėjo susilaukti daugiau nei 40 vaikų!

Komentarai

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai