SPA terapija namuose

Norint pasimėgauti atpalaiduojančiomis procedūromis namie nebūtina išlaidauti SPA centruose. Tereikia šiek tiek fantazijos jaukiai aplinkai susikurti bei trupučio laiko reikalingų ingridientų paieškai ir priemonių gamybai. Didžiąją dalį reikiamų ingridientų galima rasti tiesiog savo namuose.

Apie SPA procedūras namie pasakoja internetinės namų tekstilės parduotuvės „Fėjos namai“ produktų vadovė Svajūnė Sabaliauskaitė.

Detoksikuojanti vonia

Bene labiausiai atpalaiduojanti ir įtampą mažinanti procedūra - ilgas pasimėgavimas šilta vonia. Tačiau šilta vonia su jūros druska – būdas ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasirūpinti savo odos sveikata, ją tonizuoti bei praturtinti naudingais mikroelementais. Vietoj jūros druskos galima naudoti kepimo sodą, arba magnio druską.

Keli lašeliai mėgstamo eterinio aliejaus – nuostabus būdas pasilepinti aromatine vonios terapija. Jei pagrindinis tikslas – švelni oda, puikiai tinka šis receptas: 1 puodelis verdančio  vandens, 3 puodeliai pieno miltelių bei 4 ramunėlių arbatos pakeliai. Viską reikia suberti į šiltą vonią ir telieka mėgautis tikriausia detoksikuojančios vonios terapija.Kūno šveitikliai

Galima rasti pačių įvairiausių kūno šveitiklių receptų, kurių kiekvienas turi skirtingą poveikį. Lygiomis dalimis sumaišius alyvuogių aliejų ir cukrų, gaunama puikiausia priemonė jautrioms odos vietoms, pavyzdžiui, veidui ar lūpoms. Tuo tarpu smulkintų kavos pupelių ir alyvuogių  aliejaus mišinys padeda sumažinti celiulitą. Šiek tiek sudėtingesnis ir poveikiu nenusileidžiantis receptas būtų: sumaišyti kelias smulkintas papajas su avižiniais dribsniais bei alijošiaus geliu. Avižiniai dribsniai puikiai nuvalo negyvas odos daleles, o papaja ir alijošius turi fermentų, praturtinančių odą ir gerinančių jos būklę.

2 psl. »

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai