SPA jūsų namuose

Ar gali kas būti maloniau negu šilta, raminanti ir atpalaiduojanti vonia po ilgos ir sunkios darbo dienos? Ir visai nesvarbu, ką šiandien veikei – sukaisi kaip bitelė ar praleidai dar vieną niekuo neypatingą dieną... Pasilepink, susigrąžink gyvenimo džiaugsmą!

SPA procedūromis pasimėgauti galima ir namuose. Siūlome tau keletą receptų (pastaba: visi juose nurodyti aliejai yra eteriniai).

Drėkinamasis spanguolių ir datulių šveitiklis. Tau reikės: 8 datulių, 1 stiklinės šviežių arba šaldytų spanguolių, 0,5 stiklinės abrikosų sulčių, šaukšto sėlenų. Sudėk viską į indą ir susmulkink elektriniu smulkintuvu. Gautą masę maudydamasi po dušu įtrink į odą masažuojamaisiais judesiais.

Spanguolėse gausu vitamino C. Kartu su sėlenomis jos švelniai nuvalo odą. Datulėse daug baltymų ir vitamino B6, abrikosuose – vitamino A, būtino odos stangrumui palaikyti.

„Miško pasaka“. Tai raminamoji vonia, mažinanti raumenų skausmus, nuovargį bei įtampą.

Reikia: 8 stiklinių vandens, 1 stiklinės kadagių uogų ir spyglių, 1 saujos eukaliptų lapų, šaukšto gvazdikėlių, 0,5 stiklinės levandų žiedų ir lapų, 2 cinamono lazdelių, 1 apelsino žievelės. Virk visą šį mišinį ant silpnos ugnies apie 15–20 minučių. Nukošk ir supilk į vonią.

Vonia, mažinanti raumenų skausmus ir įtampą. Įlašink į vonią porą lašų eukalipto, 3 lašus pušų, 6 lašus snapučių ir 2 lašus mėtų aliejaus. Pamirk apie 15 minučių, galvodama ką nors malonaus.

„Rožinis sapnas“. Tau reikės: 3 rožių žiedų, 1 saujos mėtų lapų arba žiedų, ketvirčio ežiuolės. Viską sumaišyk, jeigu nori, gali įlašinti truputį snapučių, mėtų ir rožių aliejaus. Viską supilk į vonią. Kuo naudingi šie augalai? Mėtos pasižymi antiseptiniu poveikiu, rožės drėkina ir atgaivina odą, o ežiuolė stimuliuoja apsaugines organizmo jėgas.

2 psl. »

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai