SPA jūsų namuose

Ar gali kas būti maloniau negu šilta, raminanti ir atpalaiduojanti vonia po ilgos ir sunkios darbo dienos? Ir visai nesvarbu, ką šiandien veikei – sukaisi kaip bitelė ar praleidai dar vieną niekuo neypatingą dieną... Pasilepink, susigrąžink gyvenimo džiaugsmą!

SPA procedūromis pasimėgauti galima ir namuose. Siūlome tau keletą receptų (pastaba: visi juose nurodyti aliejai yra eteriniai).

Drėkinamasis spanguolių ir datulių šveitiklis. Tau reikės: 8 datulių, 1 stiklinės šviežių arba šaldytų spanguolių, 0,5 stiklinės abrikosų sulčių, šaukšto sėlenų. Sudėk viską į indą ir susmulkink elektriniu smulkintuvu. Gautą masę maudydamasi po dušu įtrink į odą masažuojamaisiais judesiais.

Spanguolėse gausu vitamino C. Kartu su sėlenomis jos švelniai nuvalo odą. Datulėse daug baltymų ir vitamino B6, abrikosuose – vitamino A, būtino odos stangrumui palaikyti.

„Miško pasaka“. Tai raminamoji vonia, mažinanti raumenų skausmus, nuovargį bei įtampą.

Reikia: 8 stiklinių vandens, 1 stiklinės kadagių uogų ir spyglių, 1 saujos eukaliptų lapų, šaukšto gvazdikėlių, 0,5 stiklinės levandų žiedų ir lapų, 2 cinamono lazdelių, 1 apelsino žievelės. Virk visą šį mišinį ant silpnos ugnies apie 15–20 minučių. Nukošk ir supilk į vonią.

Vonia, mažinanti raumenų skausmus ir įtampą. Įlašink į vonią porą lašų eukalipto, 3 lašus pušų, 6 lašus snapučių ir 2 lašus mėtų aliejaus. Pamirk apie 15 minučių, galvodama ką nors malonaus.

„Rožinis sapnas“. Tau reikės: 3 rožių žiedų, 1 saujos mėtų lapų arba žiedų, ketvirčio ežiuolės. Viską sumaišyk, jeigu nori, gali įlašinti truputį snapučių, mėtų ir rožių aliejaus. Viską supilk į vonią. Kuo naudingi šie augalai? Mėtos pasižymi antiseptiniu poveikiu, rožės drėkina ir atgaivina odą, o ežiuolė stimuliuoja apsaugines organizmo jėgas.

2 psl. »

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai