Sojų vaško žvakės - ne tik namų jaukumui, bet ir masažui! (Dėmesio! Konkursas!)

Daugybė žmonių susirūpinusių savo sveikata ir ekologišku gyvenimo būdu pastaruoju metu ypač susidomėjo galimybe naudoti sojų vaško žvakes ne tik namų jaukumui, bet taip pat kūnui masažuoti. Degdamos šios žavakės skleidžia malonų aromatą, atpalaiduoja, o išsilydžiusį šių žvakių sojų vašką galima naudoti kūnui drėkinti, sausoms rankoms ir suskeldėjusioms bei sausoms pėdoms prižiūrėti.

Tačiau prieš renkantis masažinę žvakę verta žinoti, kad ne visų rūšių sojų vaškas skirtas tepti ant kūno, net jeigu jis yra ekologiškas arba organiškas. Yra daug sojų vaško panaudojimo sričių, tad  vaško kokybė ir kaina taip pat  ženkliai skiriasi priklausomai nuo rūšies paskirties.  

Vieni vaškai skirti aromatinėms žvakėms gaminti, tokios žvakės naudojamos patalpoms kvėpinti, interjero aplinkai puošti.
Bet šios rūšies vaškas nebuvo tirtas dermatologiškai, tai yra nenustatyta, kad vaškas yra saugus jį užtepus ant žmogaus odos.
Akivaizdu, jog nėra garantijų, kad po tokio masažo neatsiras neaiškios kilmės alergijos, dermatitai, kiti odos negalavimai.

Norint naudoti ekologiškų sojų vaško žvakes ir turėti sveiką odą, patartina pasidomėti ar žvakės vaškas tinkamas tepti ant odos, ar galima jį naudoti masažams. Išsiaiškinkite ar vaškas buvo testuotas dermatologiškai, ar yra jo saugą įrodantys dokumentai. Deklaruojant, kad žvakės yra skirtos masažams, jos priskiriamos kosmetikos gaminiams ir turi būti oficialiai registruotos. Tuo tarpu paprastų žvakių (nemasažinių) registruoti nereikia, joms nekeliami griežti kosmetikos gaminių saugos reikalavimai.

Dėmesio! Konkursas!Meilės dienai artėjant PasMama.lt skaitytojai turi puikią galimybę laimėti net tris aromaterapines - masažines žvakes, skirtas meilės ir romantikos energijai pritraukti.

Šios žvakės dega beveik 60 valandų. Deginkite žvakę kasdien po 90-120 minučių. Nepamirškite žvakę dedikuoti Meilės jėgų valdovams ir atlikite vizualizacijas arba afirmacijas - uždegus žvakę reikėtų kelis kartus garsiai ar mintyse pakartoti: Aš esu verta meilės, rūpesčio, susižavėjimo. Aš myliu save ir atleidžiu sau visas silpnybes, aš grožiuosi savimi. Mano širdis spinduliuoja meile, šiluma, šviesa. Aš apgaubiu save ir visus aplinkinius meilės energija. Skirtas man žmogus yra šalia. Aš mylinti, mylima, laiminga.

Linkime Jums gero masažo ir malonios kelionės į aromatų pasaulį - kviečiame dalyvauti konkurse, kuriame net trys laimingieji galės laimėti aromaterapinę žvakę meilės ir romantikos energijai pritraukti, kurios vaškas gali būti naudojamas masažui bei odos priežiūrai.

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai