Simona Burbaitė tapo naujos, atostogų ir kelionių įkvėptos „Wicky“ kolekcijos veidu

Originalumu ir netikėtais savo kūrybos pateikimo sprendimais pasižyminti dizainerė Viktorija Rakauskienė nepaliauja stebinti ir pristato jau ketvirtąją savo prekės ženklo „Wicky“ kolekciją.

Įspūdingoje naujoje kolekcijoje dominuoja ryškios vasaros spalvos, gėlių ir paukščių motyvai. Kūrėja atskleidžia, kad kai kurie lino ir medvilnės audiniai buvo kurti specialiai pagal jos užsakymą.

Spalvingai pavasario – vasaros kolekcijos fotosesijai kūrėja pasirinko labai neįprastą vietą - Molėtų aerodromą. „Esu iš tų žmonių, kurie nuolat konkuruoja su savimi – man viską reikia padaryti tobulai, mėgstu stebinti, padaryti kažką kitaip, kaip dar niekas nedarė. Džiaugiuosi, kad iki pat šiol tai pavyksta“, - šypsosi V.Rakauskienė ir iki šiol prisimena aerodrome kylančių lėktuvų variklių gausmą ir itin stiprų šaltą vėją, - „Visai komandai teko ir šokti, ir dainuoti, ir pasportuoti, kad tik nesušaltume. Fotosesija vyko ant pakilimo tako, tad tekdavo karts nuo karto ją nutraukti ir leisti kilti lėktuvams.“Pirmosios „Wicky“ kolekcijos veidu buvo tapusi stilistė Agnė Jagelavičiūtė, o šiai kolekcijai pristatyti dizainerė pasikvietė itin populiarią tinklaraštininkę ir modelį Simoną Burbaitę. „Kodėl Simona? Nes ji graži, nuoširdi, protinga, paprasta ir stipri mergina. Tik tokios merginos gali būti ,„Wicky“ veidu“, - įsitikinusi Viktorija Rakauskienė.

Fotosesijos įspūdžiais dalijosi ir Simona Burbaitė: „Smagu, kad šiam projektui pasirinkta visiškai neįprasta lokacija, o mano fotosesijos partneriu tapo... „Amberton Air“ sraigtasparnis. Naujoje „Wicky“ kolekcijoje atsispindi atostogos, kelionės ir manau, kad mums tai puikiai pavyko perteikti. Labai džiaugiuosi, kad vėl buvo galimybė dirbti su vienu iš geriausių ir mylimiausių fotografų Gediminu Žilinsku bei talentingąja makiažo meistre Deimante Kazėnaite. Kiekvieną kartą, kai kartu turime bendrą projektą, esu tikra - rezultatas bus nepriekaištingas.“

Nuo kitos savaitės naujosios kolekcijos drabužius bus galima įsigyti vienintelėje vietoje – sostinėje esančiame butike „La Boutique“. „Drabužių kiekis nedidelis, nes noriu, kad kiekviena moteris, pasirinkusi mano kūrybą, jaustųsi ypatingai žinodama, kad tai labai riboto kiekio, su didele meile ir aistra madai kurti darbai“, - teigia Viktorija Rakauskienė.


 

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai