Savaitės horoskopas (vasario 5 - 11 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Pastaruoju metu daugiau dėmesio skyrėte karjerai ir tai yra puiku, tačiau atėjo laikas savo mintis nukreipti kita linkme. Ši savaitė ypač palanki meilei, aistrai, naujoms pažintims, jeigu dar neturite savo antrosios pusės. Taip pat skirkite daugiau dėmesio savo kūnui, jį puoselėkite, saugokite.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Jaukia emociškai sudėtinga savaitė. Nuolat abejosite visais savo sprendimais bei pasirinkimais, aplinkinių nuoširdumu, ateitimi. Žinoma, analizuoti, dvejoti ir vertinti situaciją yra būtina, tačiau nepasiduokite negatyvioms mintims ir neįstrikite svarstymų rate.

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Laikas prisiminti sau duotus Naujųjų metų pažadus ir pagaliau pradėti juos vykdyti! Ši savaitė (ypač jos vidurys) yra labai palanki visoms naujoms pradžioms. Pradėkite sportuoti, sveikiau maitintis, ieškokite naujo darbo ar keiskite jūsų netenkinančius santykius. Visos naujos veiklos, kurių imsitės, puikiai seksis!

Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)

Šią savaitę jus aplankys didžiulis kūrybinis įkvėpimas. Realizuokite jį ir imkitės meninės veiklos, darykite rankdarbius, kurkite namų grožį. Taip pat lankykitės spektakliuose, meno parodose, koncertuose. Net ir nedidelė duoklė estetikai, pavyzdžiui, namuose pamerktos gėlės, jums suteiks ypač daug malonių emocijų.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 21 d.)

Ilgą laiką jautėtės pakankamai harmoningai, tačiau tai pradės keistis jau nuo savaitės vidurio. Ims kamuoti prasta nuotaika, būsite linkę veltis į konfliktus, neturėsite motyvacijos. Nesigraužkite ir supraskite, kad prastų dienų pasitaiko. Šį laikotarpį praleiskite ramiai, pabūkite namuose, pasižiūrėkite filmą ar paskaitykite knygą.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai