Savaitės horoskopas (vasario 26 - kovo 4 d.)

@ Shutterstock

Ką jums žada ši savaitė?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Šią savaitę skrajosite padebesiais, ypač daug svajosite, tad pasisaugokite – kai kurios svajonės išsipildo, ir, deja, visai ne taip, kaip mes tai įsivaizduojam... Būkite tam pasirengę. Pirmadienį imkitės svarbiausių darbų – tada daugiau suspėsite. Ketvirtadienį draugai padės įsitikinti, kad visi kompleksai įveikiami, o linksmas savaitgalis padės užmiršti, kad iš viso dėl ko nors kada nors liūdėjote.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Būkite pasiruošę priimti komplimentus iš aplinkinių. Pirmoji savaitės pusė duos pozityvių rezultatų, susijusių su mėgstama veikla, o geranoriškai nusiteikę bendradarbiai padės įgyvendinti jūsų planus. Savaitės pabaigoje galite atrasti naują pomėgį, kuris atims visą laisvą laiką. Penktadienį nelikite namuose – išeikite pasižmonėti. Šeštadienis palankus avantiūroms.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Šią savaitę jums gali tekti užsiimti popieriais ir kitais monotoniškais, neįdomiais reikalais. Pirmadienį jausitės šiek tiek nestabiliai, atrodys, kad aplinkiniai jumis nelabai patenkinti, tačiau priežastis paaiškės ne iš karto. Emocinė įtampa atslūgs tik trečiadienį. Antroji savaitės pusė bus ramesnė. Galimos naudingos pažintys ir įdomūs susitikimai, grąžinsiantys jums pasitikėjimą savimi.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Šią savaitę visi aplinkui matys, kad jaučiate emocinę įtampą ir esate labai užimti, todėl stenkitės vengti nereikalingo lakstymo. Naujos pažintys gali peraugti į rimtus santykius. Antradienį susitelkite tik į tai, kas svarbiausia, ir nekreipkite dėmesio į smulkmenas – taupykite jėgas, kad galėtumėte įveikti prieš akis dar laukiančius sunkumus. Ketvirtadienį laukia daug įdomių įvykių ir netikėtų susitikimų. Savaitgalį lengviau sutarsite su vaikais.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai