Savaitės horoskopas (vasario 19 - 25 d.)

@ Shutterstock

Ką jums žada ši savaitė?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Atėjo metas atsipalaiduoti artimų žmonių draugijoje. Pasistenkite, kad namuose netrūktų šilumos, jaukumo ir džiaugsmo – juk taip turi būti ne tik per šventes... Jei judėsite kryptingai ir atkakliai sieksite realių tikslų, nepasisekti negali – jūs tikrai pasieksite daug ir jausitės laimingi.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Šią savaitę kartais atrodys, kad atsidūrėte stebuklingame vaikystės pasaulyje. Darbe būkite dėmesingi, nepraleiskite pro akis smulkmenų. Savaitgalį pailsėkite nuo šurmulio ir neatsisakykite, jei kas nors iš artimųjų jus norės šiek tiek palepinti.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Būsite linkę kritikuoti visus ir viską. Šiaip tai nėra blogai, tačiau stenkitės nedaugiažodžiauti ir nenukrypti nuo temos. Savaitės viduryje patartina sulėtinti apsukas ir daugiau dėmesio skirti namams, sau, nuveikti ką nors malonaus. Prieš savaitgalį neišeikvokite visų savo jėgų – jums dar jų prireiks.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Į naujas pažintis šią savaitę žvelkite atsargiai – neaišku, kokiais takais jos nuves. Pasverkite savo galimybes – labai gali būti, kad užsivertėte ant pečių per daug darbų. Pamažinkite jų – kokybė bus tik geresnė. Trečiadienį galimi smulkūs buitiniai konfliktai, ketvirtadienį nuo jūsų talento priklausys ateities perspektyvos ir galimybė palypėti karjeros laiptais. Būsite linkę bendrauti ir lengvai tapsite bet kurios kompanijos siela.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Pirmoji savaitės pusė pridarys rūpesčių tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime – nedaug trūks, kad tai išmuštų jus iš pusiausvyros, tačiau santūrumas padės išsilaikyti ant kojų. Ketvirtadienis vienu žingsneliu priartins jus prie išvajoto tikslo, taip pat pasistūmės nauji projektai. Komandiruotės padės pagerinti finansinę padėtį. Penktadienį geriausia atsiriboti nuo visų ir šiek tiek pabūti vieniems (arba pačių artimiausių žmonių draugijoje).

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai