Savaitės horoskopas (vasario 12 - 18 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Šią savaitę jums itin svarbu nuspręsti, ko norite, kurti planus ateičiai – būtent šio periodo įvykiai ir jūsų veiklos rezultatai lems, kokia bus artimiausia ateitis. Rasite ir kuo pasidžiaugti – savaitės pabaigoje pagerės finansinė padėtis, santykiai su kolegomis ir šeima.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Jūs visada gaunate tai, ko trokštate, tad jeigu šią savaitę pasistengsite, jūsų aktyvumas taip pat atneš savo vaisių ir turės teigiamą įtaką ateičiai. Galite tikėtis, kad jūsų talentai ir pasiekimai bus deramai įvertinti, tačiau atminkite: sėkmė priklausys nuo to, kaip išnaudosite savo sugebėjimus ir energiją, kuri šią savaitę tiesiog liesis per kraštus.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Savaitės pradžioje daug kas kris iš rankų, tačiau nuveikti seksis taip pat nemažai. Jūsų aktyvi veikla duos rezultatų, tačiau jau nuo trečiadienio stenkitės atidėti svarbius sprendimus ir daugiau dėmesio skirkite finansiniams klausimams. Atminkite, kad jūsų intuicija ir geranoriškumas atvers jums reikiamas duris ir padės išvengti nemalonumų.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Šią savaitę viskas klostysis gana sėkmingai, tačiau tik tuo atveju, jeigu pasistengsite patys ir įsisenėjusią problemą spręsite sutelkę visas savo jėgas. Bijoti nereikia: garbingumas ir blaivus protas padės ne tik užbaigti jau pradėtus projektus bei darbus, bet ir gauti gerą atlygį už savo triūsą. Savaitgalį skirkite daugiau laiko šeimai ir vaikams.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

„Jei nori, kad viskas būtų gerai, viską turi daryti pats.“ Šios savaitės kliūtys ir sunkumai bus viso labo jūsų pačių vaizduotės vaisius. Tik nuo jūsų priklausys, kuo baigsis drąsūs eksperimentai su jūsų pačių galimybėmis, kurios šią savaitę liesis per kraštus.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai