Savaitės horoskopas (spalio 9 – 15 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Pirmadienį ar antradienį gali nutikti kažkas tokio, kas pakeis jūsų planus visai savaitei. Savaitės viduryje gali tekti gerokai pasirūpinti dėl būsimosios karjeros, reputacijos ar įvaizdžio. Fizinė veikla penktadienį ar šeštadienį būtų labai naudinga. Sekmadienį pasistenkite nieko neteisti ir nesmerkti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmadienį kažkam labai reikės jūsų pagalbos - neatsisakykite padėti. Savaitės vidury jums bus daug siūloma, atsivers daugybė galimybių - mokėkite atsirinkti. Imkitės tų projektų, kuriems iš tiesų pakaks turimos kompetencijos, bendraukite su tais žmonėmis, su kuriais norisi bendrauti. Asmeniniame gyvenime šią savaitę kils daug klaustukų - priimti sprendimą greičiausiai teks jums.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmosiomis savaitės dienomis jausitės saugiai ir užtikrintai. Savaitės viduryje gausite specialią užduotį, su kuria nesunkiai susidorosite. Apskritai iki pat savaitės pabaigos jausitės laimingas žmogus.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmadienį netikėti įvykiai ištrauks jus iš rutinos - viena vertus, pokyčiai džiugins, kita vertus, bus nelengva apsispręsti. Mėginkite prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, pasimokykite žvelgti į gyvenimą naujai. Ketvirtadienį mėgausitės aplinkinių supratingumu, draugiškumu, artimųjų meile. Tik neduokite valios egoizmui. Savaitgalį Vėžio moterys siaubs parduotuves, vyrai noriai darbuosis namų ūkyje.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Tiesą sakant, šią savaitę vargu ar galėsite daryti bent kiek didesnę įtaką tam, kas vyksta aplink jus. Nesiremkite tik savo paties nuojauta. Protingiausia būtų šiuo metu gerai išsiaiškinti padėtį ir klausyti protingų patarimų.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai