Savaitės horoskopas (spalio 30 – lapkričio 5 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Šią savaitę būkite atsargesni su naujomis pažintimis. Neskubėkite patikėti paslapčių net artimiausiems žmonėms, mintis apie naujus planus taip pat pasilaikykite sau. Trečiadienį nedemonstruokite ambicijų, būkite kuklesni, pakantesni kitų klaidoms ir silpnybėms. Savaitgalį daug laimėsite, pasitelkę humorą.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmosiomis savaitės dienomis suklydęs stenkitės pasitaisyti tuojau pat - nelaukite patogesnio momento. Savieigai palikti reikalai tik blogės, tad reikės nuolatinio jūsų dalyvavimo ir priežiūros. Trečiadienį ar ketvirtadienį būtinai apdovanokite save nedideliu mielu pirkiniu ar neįprastai prašmatniais pietumis. Savaitgalį nesėdėkite namuose, kita vertus, tolimų išvykų taip pat neplanuokite - pakaks nueiti į kino teatrą ar aplankyti naują parodą.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pasinaudokite palankiomis progomis stabilizuoti asmeninį gyvenimą, pataisyti santykius su parneriu. Teks pakovoti dėl asmeninių interesų, antraip galite netekti to, kas teisėtai jums priklauso. Į savaitės pabaigą sėkmė ims šypsotis, tad drąsiai eikite į pokalbius dėl darbo, dalyvaukite konkursuose. Savaitgalį derėtų pasistengti dėl tėvų.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Porą dienų turiningai pailsėjęs, nuo pat pirmadienio verčiau vėl visa jėga kibkite į darbus. Jūsų profesinė veikla gali pareikalauti iš jūsų kur kas daugiau pastangų nei paprastai. Jūs žinote, kad tokių dienų būna, bet kaip visada jos užklumpa netikėtai. Visą šią savaitę būsite ganėtinai impulsyvus, greitas supykti, įsižeisti ir anaiptol ne toks greitas atleisti ar taikytis. Kad ir kaip ten būtų, pasistenkite, kad ši gana netipiška Vėžiui situacija netaptų nevaldoma.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai