Savaitės horoskopas (spalio 23 – 29 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Atsiveria viliojančių perspektyvų, tačiau neskubėkite. Šią savaitę būkite kaip niekad atidus ir kruopštus. Nematyti praktiškai jokių kliūčių, išskyrus tas, kurios atsiras dėl jūsų paties neapdairumo. Esamais ar būsimais pasiekimais neskubėkite girtis - pavyduoliai nesnaudžia, o doro patarimo ar pagalbos tikėtis neverta.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Labai sėkminga savaitė, žadanti jums džiaugsmingų susitikimų, malonių sutapimų, išsispręs daug klausimų ir problemų. Vertinkite situaciją praktiškai, nes tik taip apsisaugosite nuo iliuzijų ir gundymų. Išsiplės bendravimo ratas, atsiras nauji pažįstami – gana įtakingi žmonės.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Būsite užverstas darbais nuo pat pirmadienio - atokvėpio nė nesitikėkite iki pat penktadienio. Antradienį ir trečiadienį galimi sunkumai tvarkant reikalus valstybinėse įstaigose. Laikykitės tiek rašytų, tiek nerašytų taisyklių bei subordinacijos, tada turėtumėte apginti savo interesus. Sėkmės galite tikėtis antradienį ir šeštadienį, o pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį turėtumėte būti ypač atsargus.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Problemos dėl giminaičių savaitės pradžioje gali apkartinti visą savaitę. Antradienį ar trečiadienį neapgalvotas užsispyrimas padaryti jums meškos paslaugą. Neįvarykite savęs į kampą pats. Savaitgalį jūsų įtaka žmonėms bus kur kas didesnė, nei jums atrodo.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Nepervertinkite savo galimybių, taip pat nesitikėkite paramos iš šalies. Reikalavimus sau stenkitės taikyti minimalius - taip išvengsite niekam nereikalingų dvasinių traumų ir nusivylimų. Pagrindinius darbus nuveiksite visai patenkinamai, o su smulkmenomis spėsite susitvarkyti ir kitą savaitę. Antroje savaitės pusėje nekurkite grandiozinių planų - vis viena jiems lemta sugriūti. Savaitgalį vertėtų atvirai pasišnekėti su artimu žmogumi - jūs turite ką aptarti.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai