Savaitės horoskopas (spalio 2 – 8 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Kuo daugiau poilsio ir pramogų šią savaitę! Atidėkite vėlesniam laikui visus darbus, kurie tik gali palaukti. Jums būtina kaip reikiant atsipūsti, ir vien tik savaitgalio tam nepakaks. Jei galite, išvykite kur nors. Ir kuo toliau, tuo geriau. Spręsdamas finansinius reikalus drąsiai vadovaukitės intuicija.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Šią savaitę gana sėkmingai įgyvendinsite savo planus. Pagaliau aiškiai pajusite kryptį. Siekdami tikslų saugokitės įžeisti ar kokiu būdu įskaudinti jums palankų asmenį. Apskritai šią savaitę jūsų spinduliuojama jėga ir energija padarys gerą įspūdį aplinkiniams. Nesibaiminkite papildomų neplanuotų išlaidų - ilgainiui jos atsipirks.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje būsite linkęs daryti pats vienas ir savo rankomis. Tik nuo ketvirtadienio bendradarbiavimas, ypač dalykinis, gali būti vaisingas. Savaitgalį neišlaidaukite, nes piniginė ištuštės bematant.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Tarnyboje gali keistis jūsų pareigos. Darbo ir atsakomybės prisidės tuoj pat, kiti privalumai atsiskleis vėliau... Kelionės planus gali tekti atidėti dėl pablogėjusios sveikatos ar kitų kliūčių. Neskolinkite, nesiskolinkite. Jei savaitgalį būsite pakviesti į vakarėlį, būtinai nueikite - gali būti, kad ten sutiksite būsimą gyvenimo meilę.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Šią savaitę niekam neleiskite stoti jums skersai kelio. Klausykite savo širdies ir intuicijos. Ketvirtadienį ar penktadienį galite turėti problemų dėl namiškių. Savaitgalį užsiimkite tik tokiais projektais, kurie pareikalaus iš jūsų darbo ir laiko, bet ne pinigų.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai