Savaitės horoskopas (spalio 16 – 22 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Pirmadienį pjausite vaisius to, ką pasėjote praėjusią savaitę. Antradienį ar trečiadienį netikėta žinia gali pakeisti visos dienos planus. Laukite nekviestų svečių. Aktyvi visuomeninė veikla antroje savaitės pusėje gali baigtis audringu meilės romanu. Nebijokite savo natūralios prigimties ir poreikių, priimkite ir mylėkite save tokį, koks esate.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Sėkmės darbuose pasieksite netikėtai lengvai. Būtų pravartu išnagrinėti pritaikytus metodus ir apsispręsti, kaip pasinaudosite įgyta patirtimi ateityje. Neskubinkite įvykių, nebėkite ten, kur galite ramiai nueiti. Ketvirtadienį ar penktadienį galite pasijusti visų užmirštas, niekam nereikalingas. Užtat savaitgalį organizuosite ar dalyvausite organizuojant pramoginį ar kultūros renginį.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje galite susirasti naują draugą ar verslo partnerį. Savaitės viduryje teks sunkiai padirbėti, užtat rezultatai bus to verti. Savaitgalį pasistenkite nieko neimti giliai į širdį. Mažiausio pasipriešinimo kelias tikriausiai bus ir pats tinkamiausias.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Savaitės pradžioje būsite kūrybingi - kils gerų idėjų, naujų sumanymų. Savaitės viduryje neatsiginsite kvietimų susitikti. Pamirškite nuovargį, neatstumkite bent jau pačių artimiausių draugų. Užtai penktadienio vakarą ir savaitgalį stenkitės praleisti su šeima. Saugokite sveikatą.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje dirbkite ypač atidžiai, nes lengvai galite būti apkaltintas nebūtomis nuodėmėmis ar klaidomis. Antroje savaitės pusėje būtinai raskite laiko sportui ar kokiai kitokiai fizinei veiklai. Į galimus nesusipratimus ar nesėkmes savaitgalį pasistenkite reaguoti ramiai - tikriausiai spėsite nuveikti anaiptol ne viską, ką esate susiplanavęs.

2 psl. »

Komentarai (1)

Kakulis 2022-10-16 11:56
Labai gražu

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai