Savaitės horoskopas (sausio 8 – 14 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Šią savaitę Avinams reikėtų kurti ambicingus ateities planus. Nevertėtų skirti dėmesio smulkmenoms ar bandyti spręsti smulkias problemas, kurios tikrai gali palaukti. Koncentruokitės į jūsų ateitį lemsiančius sprendimus - kurkite verslo planus, įvertinkite investavimo galimybes, ieškokite naujo darbo, ženkite kitą žingsnį santykiuose.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Ši savaitė labai palanki pokyčiams ir naujoms pradžioms. Jeigu planavote pradėti sportuoti, keisti darbą, imtis naujos veiklos, pradėti hobį, nutraukti destruktyvius santykius ar pasinerti į naują romaną, tai geresnio laiko tam nerasite! Tai taip pat idealus metas visapusiškam savęs tobulinimui.

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Dvyniai - kūrybingi, jautrūs, savo vidinį pasaulį pažįstantys ir į jį nuolat besigilinantys žmonės, tačiau šią savaitę teks elgtis kitaip. Tai metas, kuomet bus privalu viską dėmesingai apskaičiuoti, planuoti, remtis logika ir šaltu protu, o ne intuicija ir jausmais. Dvejojant vertėtų kreiptis pagalbos ir patarimo į specialistus arba autoritetus.

Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)

Iki Valentino dienos liko dar mėnuo, tačiau meilė jūsų širdį užpildys jau šią savaitę! Tai romantikai, šiltiems jausmams, aistrai išskirtinai palankus laikas. Antrąją pusę turintieji turėtų daugiau dėmesio skirti mylimajam, o vienišiams vertėtų intensyviai ieškoti savo brangiausiojo.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 21 d.)

Norite to ar ne, bet šią savaitę teks skirti sunkiam darbui. Tai karjerai, tikslų siekimui ir įgyvendinimui, naujo darbo paieškoms ypač palankus laikas, jeigu jį iššvaistysite kitoms veikloms, tai vėliau tikrai gailėsitės bei pajusite neigiamas pasekmes.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai