Savaitės horoskopas (sausio 29 – vasario 4 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Šią savaitę būsite dėmesio centre! Jūsų reikės visiems, visur ir visada. Visi aplinkiniai norės bendravimo su jumis, prašys patarimų ir pagalbos, skirs jums ypač atsakingas užduotis. Avinams toks dėmesys patinka, tad mėgaukitės juo, tačiau aiškiai susidėliokite dienotvarkę bei nenuvilkite jumis pasitikinčių žmonių.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Šią savaitę jūsų gyvenimo šūkis galėtų būti: „visur gerai, bet namuose geriausia“! Norėsite kuo daugiau laiko praleisti namuose, juos tvarkyti, puošti ir puoselėti, būti su šeima. Leiskite sau šį malonumą, darbus bei išvykas, jeigu tik įmanoma, perkelkite į kitą savaitę.

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Dvynių Zodiako ženklo atstovai puikiai moka reikšti savo mintis, jie mėgsta bendravimą ir nesunkiai palenkia žmones į savo pusę, tačiau šią savaitę jūsų „komunikacijos centras“ išeis atostogų. Bus ypač sunku susikalbėti, galimos, atrodytų, nesibaigiančios diskusijos ilgainiui virsiančios pykčiais.

Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)

Ši savaitė labai palanki visiems su pinigais susijusiems veiksmams. Metas investuoti, imti dideles paskolas ar skolinti pinigus, pirkti brangius pirkinius, skirti laiko taupymo plano sudarymui ir pan. Labai svarbu, kad kiekvienas su pinigais susijęs sprendimas būtų priimtas remiantis šaltu protu ir skaičiavimas, o ne intuicija.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 21 d.)

Savaitės pradžia bus rami ir net nuobodoka, tačiau nesistenkite nieko keisti. Pailsėkite, „susidėliokite“ mintis ir pasiruoškite savaitės pabaigai. Ji bus labai tinkama įkvepiančiai naujai pradžiai. Puikus metas pradėti rimtus darbus, nerti į naujus santykius ar žengti dar vieną žingsnį, jeigu jau turite antrąją pusę. Taip pat tinkamas laikas keistis, atsikratyti žalingų įpročių, daugiau dėmesio skirti sveikai gyvensenai.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai