Savaitės horoskopas (sausio 22 – 28 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Šią savaitę leiskite sau pagyventi plačiau - taupyti galėsite vėliau. Tai pirkiniams, naujiems daiktams, taip pat išvaizdos pokyčiams labai palankus laikas. Apsilankykite parduotuvėse, o taip pat nepraeikite pro kirpyklą ar grožio saloną. Truputėlis dėmesio sau suteiks jums daugybę jėgų, įkvėps naujiems darbams, tad išleistus pinigus susigrąžinsite su kaupu!

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Apie ėjimą į priekį galvokite ne kaip apie viršun šaunančią raketą, o kaip apie lėtai kylantį karšto oro balioną. Jums teks išmokti kantrybės ir savo tikslų siekti sąžiningai, žingsnis po žingsnio. Nurimkite ir apsižvalgykite aplink, kritiškai įvertinkite jus supančius žmones - ar jie visi yra nuoširdūs, verti jūsų meilės bei dėmesio?

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Šią savaitę pasinerkite į savo vidinį pasaulį, atsiduokite dvasinėms praktikoms, apsilankykite maldos namuose, pamedikuokite, skaitykite dvasingas knygas, sudalyvaukite seminare. Šiuo metu jūsų intuicija yra ypač aštri, tad nebijokite jos ir klausykite savo širdies, o ne remkitės tik šaltais paskaičiavimais.

Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)

Laukia įtempta ir darbų kupina savaitė, tačiau pasistenkite atrasti laiko draugams bei šeimos nariams. Suplanuokite bendras pramogas ar tiesiog drauge išgerkite puodelį kavos, pasivaikščiokite parke. Buvimas tarp pačių artimiausiųjų atgaivins, suteiks jėgų ir padės įveikti visus iššūkius.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 21 d.)

Siūlyti ugningam Liūtui nurimti yra beviltiška, tačiau vis tik šią savaitę reikėtų stengtis praleisti kuo ramiau. Daugiau būkite namuose, išsimiegokite, išbandykite ramias pramogas, pažaiskite stalo žaidimus, paskaitykite knygą ar pagulėkite putų vonioje. Truputis ramybės padės atgauti jėgas ir „neperdegti“.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai