Savaitės horoskopas (sausio 15 – 21 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Ši savaitė (ypač pirmosios jos dienos) yra ypač palanki karjerai. Tai puikus laikas imtis iniciatyvos darbe, garsiai išsakyti savo idėjas, prašyti paaukštinimo ar didesnio atlyginimo. Taip pat tinkamas metas ieškotis darbo ar tobulinti su profesija susijusius įgūdžius, gilinti žinias.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Jaučiai mėgsta rutiną ir planavimą, tačiau šią savaitę jie jausis labai žaismingi, priims spontaniškus sprendimus, norės galbūt net kiek neatsakingai pramogauti, švaistyti pinigus. Leiskite sau atsipalaiduoti, tačiau nepamirškite sveiko proto, nes vėliau tikrai graušitės ir gailėsitės.

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Dvyniai dievina bendravimą ir naujas pažintis. Tiesa, įprastai jie ieško bičiulių, bendraminčių, partnerių kūrybiniams bei verslo projektams, tačiau šią savaitę Dvynius domins romantinės pažintys. Imkitės iniciatyvos, flirtuokite, eikite į pasimatymus. Jeigu turite mylimąjį, tai daugiau dėmesio skirkite jam.

Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)

Šią savaitę Vėžiai turėtų visiškai atsiduoti savo ambicijoms ir jų pildymui. Dėmesingai suplanavę laiką ir skyrę visą savo laiką bei dėmesį ambicingai svajonei tikrai nuveiksite labai daug. Tai laikas pradėti rimtus mokslus, keisti darbą, pirkti ar statyti būstą, kurti verslą. Buitis, laisvalaikis ir santykiai tikrai palauks.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 21 d.)

Pastaruoju metu Liūtui buvo sunku susikaupti ir vykdyti savo planus, norėjosi patinginiauti, skirti daugiau laiko rūpinimuisi savimi, o tai kėlė savigraužą dėl vis atidėliojamų darbų. Šią savaitę pavyks atsigriebti - dirbsite su dviguba jėga ir pagaliau pasieksite puikių rezultatų.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai