Savaitės horoskopas (sausio 1– 7 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Problemos dėl sveikatos savaitės pradžioje neturėtų būti išties rimtos. Antroje savaitės pusėje galite būti užsipultas ir kažkuo apkaltintas, bet bendradarbiai jus visiškai palaikys. Savaitgalį nebūkite toks lengvabūdis ir garbėtroška – nieko tokio, jei nebūsite nuolatinio susižavėjimo objektas.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Dinamiška, įtempta savaitė. Skubūs reikalai darbe ir namuose, daug rūpesčių ir lakstymo. Savaitės viduryje iškils praeities problema, kurią jau manėte išsprendę. Tik antroje savaitės pusėje pagaliau galėsite kiek atsipūsti ir ramiai, netrukdomi realizuoti kūrybinius sumanymus.
 
Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)
 
Bendras darbas, ypač protinis, bus itin produktyvus ir atneš jums didelį pasitenkinimą. Jūsų protas šią savaitę bus ypač pagaulus ir kūrybiškas. Gali prasiplėsti interesų ratas, gal net susidomėsite astrologija... Svarbų susitikimą ar derybas pasistenkite atidėti antrai savaitės pusei – tada būsite itin iškalbingas ir įtikimas.
 
Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)
 
Prieš imdamiesi rizikingo projekto, dar kartą gerai viską apgalvokite. Ar ne per daug atsakomybės užsikraunate ant pečių? Nepasikliaukite atsitiktiniais pažįstamais, kad ir kokie patikimi jie atrodytų ar turėtų geras rekomendacijas. Pasistenkite atidėti kitai savaitei nebūtinus ir neskubius reikalus ar darbus, nežadėkite daugiau nei galite padaryti pernelyg nepersistengdamas. Galimi rūpesčiai dėl vaikų ar jaunesnių giminaičių.
 
Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 21 d.)
 
Jei turite vaikų, šią savaitę turėtumėte sulaukti iš jų daug džiaugsmo ir malonių siurprizų. Apskritai santykiai su artimaisiais bus šilti ir nuoširdūs. Turėsite ne vieną progą išreikšti savo kūrybines ar kokios kitos veiklos ambicijas. Ilgas ir detalus pokalbis savaitgalį praturtins jus nauju požiūriu į senus dalykus.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai