Savaitės horoskopas (rugpjūčio 25 – 31 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Mintyse imate kurti rimtus ir ambicingus planus. Deja, savaitės pradžioje kompromiso neišvengsite. Nekovokite su vėjo malūnais ir nemanykite, kad tik jūs suvokiate ir galite adekvačiai įvertinti tikrąją padėtį. Būkite supratingesni! Savaitgalį su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu priimsite bendrą sprendimą, turėsiantį įtakos jūsų ateičiai.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Savaitės pradžioje nepasiduokite blogoms nuotaikoms ir emocijoms, jei nenorite, kad tai neigiamai paveiktų jūsų darbų. Susierzinimas praeis, o klaidas teks taisyti ilgai. Trečiadienį ir ketvirtadienį būkite nuolaidesni ir nesiginčykite dėl akivaizdžių dalykų. Penktadienis ir šeštadienis – itin palankus metas ką nors patobulinti namų ūkyje.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje gali nutikti kažkas tokio, kas pakeis jūsų visos savaitės planus. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali tekti gerokai paplušėti dėl būsimosios karjeros, reputacijos ar įvaizdžio. Penktadienį ar šeštadienį labai pravartu užsiimti fizine veikla. Sekmadienį pasistenkite nieko neteisti ir nesmerkti.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmadienį ir antradienį jūsų reputacija versle ar tarnyboje gali kiek sušlubuoti. Atgaivos suteiks asmeniniai santykiai. Jei sugebėsite bent trumpam pamiršti savo problemas ir atsipalaiduoti, savaitgalio viešnagė pas gimines bus išties puiki.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Turite finansinių problemų? Senos pažintys pirmoje savaitės pusėje padės jas išspręsti. Didelių ilgalaikių projektų šią savaitę verčiau nepradėkite. Paskutinėmis savaitės dienomis atėjus sunkiam metui galite tikėtis labai vertingos paramos ir supratimo iš šeimos narių.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Sutriksite, kai suprasite, kad visi bando išsisukti ir nevykdyti ankstesnio susitarimo. Jūsų artimieji tiesiog dar nesuvokia jūsų siekių svarbos ir būtinumo. Apskritai šią savaitę netrūks streso ir konfliktų. Šeštadienį ir sekmadienį skirkite poilsiui – geriau vienam ar nedidelėje kompanijoje.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Iki savaitės vidurio nepraleiskite pro ausis draugų patarimų. Ketvirtadienį ar penktadienį pasitaikys pelningos investicijos proga. Savaitgalį gali tekti ginti savo teisę į privatumą - atsiras norinčių kišti nosį ne į savo reikalus. Nedvejodamas meskite jau nebeperspektyvų užsiėmimą.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Šią savaitę gali tekti priimti nelabai malonų sprendimą. Jums atrodys, kad tik jūs žinote, kaip protingiausia būtų pasielgti, ir būsite linkę bet kokį patarimą priimti kaip asmeninį įžeidimą. Pasistenkite pakeisti požiūrį – kartais vertingos idėjos ateina visai nelauktai, ir iš šalies.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Pirmosiomis savaitės dienomis skirkite daugiau dėmesio buitiniams reikalams ir savo šeimos poreikiams, vėliau – raskite laiko pasilepinti patys. Turėtų pagerėti jūsų savijauta ir sustiprėti pasitikėjimas savimi. Sekmadienį kažkas pabandys jus apsukti aplinkui pirštą – būkite atidūs.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Visi geri ir malonūs dalykai anksčiau ar vėliau baigiasi – tuo šią savaitę galėsite įsitikinti patys. Protingiausia šiuo metu būtų nuolankiai pasiduoti likimui ir kurį laiką plaukti pasroviui – jūsų kova situacijos nepakeis.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Antradienį ar trečiadienį galite sulaukti netikėtų žinių, priversiančių koreguoti visos dienos planus. Laukite nekviestų svečių. Aktyvi visuomeninė veikla antroje savaitės pusėje gali baigtis audringu meilės romanu. Nebijokite savo natūralios prigimties ir poreikių, priimkite ir mylėkite save tokį, koks esate.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Ne pats palankiausias metas protiniam darbui. Viskas, ko imsitės, judės vėžlio greičiu, todėl vėluosite atlikti darbus ir privelsite juose klaidų. Geriausia šiuo metu būtų išvykti į komandiruotę arba atsipalaiduoti sportuojant, užsiimant kokia nors kita fizine veikla.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai