Savaitės horoskopas (lapkričio 3 – 9 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Savaitės pradžioje iš rankų kris net mėgstamiausi darbai, sunkiai seksis susikaupti. Įpusėjus savaitei atsivers ne viena perspektyva - nelengva bus išsirinkti ir apsispręsti. Būtų protingiausia pasiimti laisvadienį, trumpam nuo visko atitrūkti ir tuomet imtis veiksmų.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Šią savaitę būsite apsėstas medžiotojo aistros. Pabandykite ją pažaboti ir nepersekiokite savo kolegų už kažkada patirtas nuoskaudas. Nuo savaitės vidurio turėtumėte būti nebe toks agresyvus ir daug pakilesnės nuotaikos.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitė bėgs ramiai, be ypatingų problemų. Atsivers nauji profesinės veiklos horizontai. Kolegos gali suvaidinti svarbų vaidmenį jūsų karjeroje. Piniginė bus pilna, bet ją gali tekti ir papurtyti. Antradienį nepriiminėkite svarbių sprendimų. Savaitės pabaigoje turėsite galimybių atskleisti savo talentus. Namų reikalai sukels emocinę įtampą, o vaikams prireiks jūsų pagalbos.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Šią savaitę jūsų žvaigždės atneš ramybę jūsų sielai ir suteiks jėgų jūsų kūnui. Savaitės pabaigoje jūsų darbai bus įvertinti kaip novatoriški ir net genialūs. Santykiai su artimu žmogumi labai pasitaisys, jei būsite iš tiesų nuoširdus ir atviras.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Šią savaitę nemėginkite išspręsti visų problemų iš karto, nekurkite tolimų planų ir nepulkite jų įgyvendinti - nieko iš to neišeis, tik veltui iššvaistysite jėgas ir nervinsite aplinkinius, bandydami juos įtraukti į savo audringą, bet bevaisę veiklą. Verčiau užsiimkite vienu konkrečiu darbu. Nuo antradienio iškyla didelė grėsmė privelti klaidų, bet jau ketvirtadienį ir penktadienį pas jus sugrįš sėkmė.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje verčiau palaikykite liežuvį už dantų, nes žodis, išlėkęs žvirbliu, sugrįš jaučiu. O tuomet galite tikėtis visokiausių nesusipratimų. Be to, galite būti labai agresyvus. Ketvirtadienį, deja, prasidės tikrosios nesėkmės... Būkite joms pasiruošę.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Jums laikas koreguoti savo elgesį su kolegomis darbe, tuomet daugelis problemų išsispręs savaime. Be pykčio priimkite jums skirtą kritiką ir pasidarykite iš to išvadas. Savaitės viduryje pagaliau nuveiksite ilgai atidėliotą darbą. Penktadienį dalykiniai susitikimai bus sėkmingi. Savaitgalį laiką leiskite malonioje aplinkoje, kur galite leisti sau kaip reikiant atsipalaiduoti.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Pirmadienį ir antradienį galite išgirsti įtikimai skambantį, bet iš tiesų visai niekam tikusį patarimą. Neklausykite jo! Nepamirškite svarbios gyvenimo tiesos - kaip šauksi, taip atsilieps. O savaitės pradžioje jūs būsite piktas ir provokuosite kivirčus... Geriau pasijusite tik penktadienį, darbo dienai baigiantis.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Būsite labai šmaikštūs ir turėsite visas galimybes tapti linksmos kompanijos siela. Ilsėkitės ir linksminkitės iš širdies. Savaitės viduryje teks šiek tiek padirbėti, bet net ir nemaloniausią pareigą sugebėsite atlikti lengvai ir žaismingai. Pademonstruokite savo, kaip komandos lyderio, savybes. Palankios šios savaitės dienos - ketvirtadienis ir penktadienis, bloga - antradienis.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pirmadienį ir antradienį jūs būsite labai geros formos ir galėsite dirbti labai produktyviai. Jūs labai lengvai užmegsite naudingus kontaktus, sugebėsite puikiai užjausti kolegas. Trečiadienį ir ketvirtadienį ar net iki savaitės pabaigos galite jausti nesuprantamą įtampą.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Savaitės pradžioje veikiausiai sunkiai rasite bendrą kalbą su giminaičiais ar kaimynais. Ne pats tinkamiausias laikas aktyviai veiklai ir tarnyboje ar versle. Originalus jūsų požiūris ar siūlomi nestandartiniai darbo metodai vargu ar bus tinkamai įvertinti. Netikrumo, nesaugumo jausmas kliudys susikaupti. Turite patikėti, kad jūsų potencialas pakankamai didelis ir patiems rimčiausiems darbams.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Savaitės pirmoje pusėje dėl Veneros įtakos jausitės lyg su sparnais. Būsite linkęs viską pervertinti ir išpūsti. Tačiau į savaitės pabaigą pasiduosite valgymo malonumams ir veikiausiai dėl to savaitgalį būsite blogos nuotaikos.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai