Savaitės horoskopas (lapkričio 27 – gruodžio 3 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Rimti ir ambicingi planai bręsta jūsų galvoje. Deja, kompromisas savaitės pradžioje bus neišvengiamas. Nekovokite su vėjo malūnais ir nemanykite, kad tik jūs vienas sugebate suprasti ir adekvačiai įvertinti tikrąją padėtį. Būkite supratingesnis! Savaitgalį su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu priimsite bendrą sprendimą, turėsiantį įtakos jūsų ateičiai.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Jums atrodo, kad jūsų gyvenimas šiek tiek susipainiojo? Nesibaiminkite, viskas labai greitai pasikeis. Šiomis dienomis nutiks kažkas tokio, kas atneš į jūsų kasdienybę daugiau polėkio, nei tikėjotės. Taigi, pasiruoškite staigmenoms!
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Šią savaitę labai pravers patikimi draugai ir įtakingi globėjai. Jūsų laukia susitikimai su senais bičiuliais, perspektyvos darbe. Profesinėje veikloje verta rodyti iniciatyvą - tada tikrai neliksite nepastebėtas. Ketvirtadienį galimas labai viliojantis, tačiau abejotinų perspektyvų pasiūlymas. Ar verta rizikuoti, teks spręsti pačiam.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Savaitės pradžioje ypač jautriai reaguosite į agresyvų aplinkinių elgesį. Savaitės viduryje neturėsite daug laiko apmąstymams - sprendimus turėsite priimti greitai. Gali tekti ir paspėlioti, pasikliauti intuicija.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pasistenkite, kad bloga nuotaika ar šiaip emocijos savaitės pradžioje neatsilieptų darbo reikalams. Susierzinimas praeis, o klaidas teks taisyti ilgai. Savaitės viduryje nesiginčykite dėl akivaizdžių dalykų. Penktadienis ir šeštadienis - labai tinkamos dienos ką nors patobulinti namų ūkyje.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai