Savaitės horoskopas (lapkričio 24 – 30 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Savaitės pradžioje iš visų jėgų veršitės į išsvajotą gyvenimą - nerūpės aplinkinių jausmai ar nuomonė, negailėsite pastangų ir jėgų. Nieko keista, kad savaitės vidury pasijusite išvargęs Ketvirtadienį ir penktadienį užgrius rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto. Na o šeštadienis ir sekmadienis – visiško atsipalaidavimo, ramybės ir palaimos metas.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Savaitės pradžioje jokiu būdu nesiblaškykite ir nereaguokite į kiekvieną dirgiklį. Jokiu būdu nekurkite keršto planų už anksčiau patirtas skriaudas ir nuoskaudas. Antroje savaitės pusėje ne kartą pasigailėsite, kad negalite vienu metu būti keliose vietose. Teks rinktis, tad rinkitės atidžiai. Savaitgalį galimas konfliktas šeimoje dėl pinigų. Pasistenkite suprasti vieni kitų argumentus, nes turėsite siekti kompromiso.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmadienį nuojauta kuždės, kad santykiai su jums patinkančiu asmeniu pagaliau pajudėjo norima linkme. Trečiadienį tuo įsitikinsite. Džiaukitės užsimezgusia draugyste, tik neskubinkite įvykių - pažinkite vienas kitą. Į svaitės pabaigą tikėtini laimėjimai profesinėje srityje - galbūt įgyvendinsite sėkmingą projektą, o gal atsiras galimybė pakeisti darbą.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmas dvi savaitės dienas jus neabejotinai lydės sėkmė, tad nedelsdami imkitės pačių svarbiųjų darbų. Jūsų agresyvus elgesys savaitės viduryje kai ką labai nustebins, bet, kita vertus, gausite tai, ko norite. Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį pasistenkite rūpintis tik savo reikalais ir jokiu būdu nesivelkite į diskusijas, kai matote, kad nesutarimai yra esminiai.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje gali būti sudėtinga įvykdyti kai kuriuos sumanymus, atmestinai parengti planai tikrai žlugs, tad imkitės priemonių, kad taip neatsitiktų. Nesistenkite būti patys geriausi - nebijokite priimti pagalbos ir pripažinti, kad jos jums reikia. Penktadienį verslininkams pavyks sėkmingai investuoti pinigus. Savaitgalį dauguma Liūtų jausis emociškai išsekę, norės tiesiog ilsėtis namuose ir leisti laiką su artimaisiais.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Būkite atidūs klausytojai - galite sulaukti protingo patarimo, ypač iš vyresnio giminaičio lūpų. Savaitės viduryje verčiau nesiimkite spręsti asmeninių problemų ar keisti ką nors namuose. Penktadienio vakarą nesileiskite įkalbami išleisti taip sunkiai uždirbtus pinigus. Jei turite namuose mažylį, savaitgalį jis suteiks daug džiaugsmo visai šeimai.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Pasauly nedaug juodos ar baltos spalvos ir maža tobulų ar visiškai nedorų žmonių. Nesmerkite kitų, ir patys būsite mažiau teisiami. Trečiadienį ieškokite paguodos ir pagalbos senų draugų kompanijoje - jie jus išklausys ir prablaškys. Savaitės pabaigoje susilaikykite nuo skuboto sprendimo, nepirkite akcijų ar nekilnojamojo turto.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Pirmosios savaitės dienos gali būti gana sunkios ir svarbios jūsų karjerai. Pasistenkite pasirodyti kiek galite geriau tiek kolegų, tiek viršininkų akyse. Viengungiams ši savaitė taip pat žada romantiškų nuotykių. Venkite naminių gyvūnų, ypač svetimų. Šunį gatvėje verčiau apeikite iš tolo.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Savaitės pradžioje atsiras progų pasijusti galingam ir įtakingam – nesipuikuokite tuo, nuoširdžiai padėkite kitiems. Su draugais bendravimas bus malonus. Trečiadienį ar ketvirtadienį išsispręs seniai ramybės nedavęs klausimas - svarbiausia suvokti, ko norite ir nebijoti garsiai to pasakyti.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Visą pirmąją savaitės pusę daug rūpesčių kels piniginių reikalų tvarkymas. Draugai ar namiškiai jūsų dėmesio gali tikėtis tik nuo trečiadienio ar ketvirtadienio. Jūsų didysis varžovas ir konkurentas šią savaitę bus žmogus, gimęs po Vandenio ženklu. Kautis bus nelengva, bet labai įdomu, ypač jei esate tikras kovotojas.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Pirmadienį Vandeniams patartina praleisti kuo ramiau - tolerancija ir diplomatiškumu pasieksite daugiau, nei karščiuodamasis. Šią savaitę galite turėtų rūpesčių dėl šeimos narių sveikatos. Finansiniai reikalai į savaitės pabaigą turėtų netikėtai pasitaisyti - laukia įdomus ir pelningas pasiūlymas. Savaitgalį išvykite pailsėti į gamtą, tik nesugadinkite kelionės barniais su sutuoktiniu.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Pirmadienį ar antradienį nepražiopsokite progos užsidirbti papildomų pinigų! Savaitės viduryje būsite emociškai nestabilus ir sunkiai nuspėjamas, tad nuo jūsų gali nekaltai nukentėti pavaldiniai ar šeimos nariai. Pasistenkite šiomis dienomis nepriimti svarbių sprendimų. Pastaruoju metu kažkoks asmuo, nuolat besisukiojantis aplink, jau ima jus gerokai erzinti. Ar ne laikas kokiu nors būdu jo nusikratyti?

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai