Savaitės horoskopas (lapkričio 20 – 26 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Prasidėjus savaitei suimkite save į rankas - rytais pasivaikščiokite, susidarykite kiekvienos dienos darbotvarkę. Savaitės vidury jūsų kūrybingumas pasieks apogėjų, kils įdomiausių sumanymų, realizuosite netikėčiausias idėjas. Penktadienį beliks sudėti paskutinius štrichus, ir ilgai brandintas sumanymas pagaliau bus įvykdytas. Nepamirškite savęs pasveikinti ir palepinti užtarnautu poilsiu.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis nesibaiminkite ilgalaikių investicijų. Tai bus protingas sprendimas. Jei neimsite pagaliau spręsti įsisenėjusios problemos, antroje savaitės pusėje galite susikivirčyti su artimu draugu.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Šią savaitę teikite pirmenybę savo asmeniniams reikalams. Pavyduoliai mėgins kenkti, tačiau sulauksite paramos iš draugų. Savaitės viduryje netramdykite impulsyvumo, sėkmė lydės, įvairioms idėjoms nepristigs energijos. Savaitgalį sutrikęs galite pasielgti kvailai ir neapgalvotai. Nežinomybės baimė privers priimti sprendimą neišsiaiškinus, kas iš tiesų vyksta.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Jau pirmadienį turėtumėte gauti papildomų pajamų, o gal atsiras galimybė palypėti karjeros laiptais. Kad ir kaip ten būtų, veikti reikės greitai ir ryžtingai. Ypač didelės naudos gali atnešti projektas, pradėtas savaitės pabaigoje.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Savaitės pradžia sutaps su naujos veiklos pradžia. Atidžiai planuokite darbus, stenkitės racionaliai paskirstyti jėgas, antraip ketvirtadienį ar penktadienį galite pritrūkti kvapo paskutiniam, lemiamam žingsniui. Savaitės viduryje galima tam tikra įtampa šeimoje. Negaiškite laiko tuštiems ginčams - šunys loja, o karavanas eina. Savaitgalį išlaidos pramogoms gali pasirodyti kur kas didesnės, nei tikėjotės.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai