Savaitės horoskopas (lapkričio 17 – 23 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Susikaupkite rimtam ir kryptingam darbui. Judėti patartina tegu ir iš lėto, bet nuolat ir tiesiai į tikslą. Jokių viražų, aplinkkelių, improvizacijų. Su aplinkiniais atvirauti nėra jokio reikalo, pakaks būti pabrėžtinai mandagiam. Įvykių neskubinkite, tačiau nesnauskite. Labai svarbu laiku pasakyti „ne“ - bandymų užkrauti ant jūsų galvos svetimus rūpesčius veikiausiai bus. Savaitgalį gali labai nustebinti netikėtas posūkis artimo draugo gyvenime.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Gali būti, kad kažkas sumanė veikti negarbingai. Savaitės pradžioje galimi bandymai suvaržyti jūsų laisvą valią, primesti svetimas žaidimo taisykles. Į savaitės pabaigą šeimos nariai gali inicijuoti pasikeitimus namų ūkyje, dideles finansines investicijas. Galite patirti stresą. Jau būtų ne pro šalį atsipūsti. Bent diena tikro poilsio padėtų atgauti pusiausvyrą.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Atidžiai sekite naujienas. Iš pačių įvairiausių šaltinių surinkta informacija padės priimti teisingą sprendimą, kai to labiausiai reikės. Savaitės vidury labai tiktų apmąstyti naujas idėjas, susidėlioti svarbiausius prioritetus ir uždavinius. Penktadienį venkite skubotų sprendimų, tikrai neverta ką nors savo gyvenime keisti staiga ir iš pagrindų. Savaitgalį laukite netikėtų svečių. Turite pasirodyti esąs svetingas šeimininkas.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Šią savaitę būsite gerokai užsiėmęs namų rūpesčiais, tad kitiems dalykams veikiausiai neliks nei laiko, nei jėgų. Savaitės pradžioje tikėtinos nelauktos pajamos. Antroje savaitės pusėje gali kankinti seniai praėjusių dienų ilgesys. Gali būti, kad dvasiškai nesate pakankamai stabilus. Jums labai reikia artimo žmogaus paramos ir supratimo.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Prieš imdamasis rizikingo projekto, dar kartą gerai viską apgalvokite. Ar ne per daug atsakomybės užsikraunate ant savo pečių? Nepasikliaukite atsitiktiniais pažįstamais, kad ir kokie patikimi jie atrodytų ar turėtų geras rekomendacijas. Pasistenkite atidėti kitai savaitei nebūtinus ir neskubius reikalus ar darbus, nežadėkite daugiau nei galite padaryti pernelyg nepersistengdamas. Galimi rūpesčiai dėl vaikų ar jaunesnių giminaičių.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Šią savaitę neišvengsite kompromisų. Jausitės ganėtinai suvaržytas, tiek jūsų norai, tiek veiksmai dėl pačių įvairiausių priežasčių bus visaip varžomi. Nesileiskite išvedamas iš kantrybės! Pasistenkite nepirkti ne pačių būtiniausių daiktų ir nesudarinėkite finansinių sandėrių. Kiek geresnė ši savaitė bus meninės pakraipos Mergelėms.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Šią savaitę stenkitės planuoti savo darbus bent kelis žingsnius į priekį. Nesusigundykite netikėtais pasiūlymais, reikalaujančiais apsispręsti tuoj pat, netikėtai atsiveriančiomis galimybėmis, neva palengvinsiančiomis jūsų darbus. Lengvesnių kelių ieškodamas rizikuojate galiausiai likti prie suskilusios geldos... Savaitgalį būkite atidesnis ir nuolaidesnis tėvams ar vyresniesiems giminaičiams.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje turėsite problemų namuose, kurias labai norėtumėte tiesiog ignoruoti. Nedarykite taip! Saugokitės pernelyg emocingai reaguoti, ypač bendraudamas su viršininkais ar vyresniais už save. Geriausiu atveju tai bus palaikyta prasto išsiauklėjimo požymiu. Laukia sunkaus, bet menkai vertinamo darbo periodas.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Dinamiška ir įtempta savaitė. Skubūs reikalai darbe ir namuose, daug rūpesčių ir bėgiojimo. Savaitės viduryje, lyg to būtų maža, dar iškils praeities problema, kurią jau manėte išsprendęs kartą visiems laikams. Tik antroje savaitės pusėje pagaliau galėsite kiek atsipūsti ir ramiai, netrukdomas realizuoti savo kūrybinius sumanymus.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Šią savaitę galite tikėtis emocinio atoslūgio. Didieji įvykiai jau praėję, skubieji darbai vienaip ar kitaip nudirbti, ir dabar norisi tik išjungti telefoną ir gerai išsimiegoti... Savaitgalį laukia išlaidavimas ir pramogos. Tikriausiai galite sau tai leisti be žymesnių padarinių?
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Labai palanki savaitė mokytis, apskritai rinkti ir apdoroti informaciją. Pirmoje savaitės pusėje laukia svarbus neplanuotas darbas. Ryžkitės imtis iniciatyvos ir atsakomybės - taip gerokai sustiprinsite savo pozicijas ir autoritetą. Į diskusijas nesivelkite, jei nesate šimtu procentų tikras savo teisumu. Jei akcentus sudėliosite teisingai, antroje savaitės pusėje reikalai turėtų pajudėti savaime, be ypatingų jūsų pastangų.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Savaitės pradžioje būsite labai išsiblaškęs, darbus dirbsite ką nugriebdamas - tai tą, tai kitą. Turite pagaliau apsispręsti ir nurimti. Konfliktas namuose antroje savaitės pusėje gali paskatinti siekti didesnės asmeninės nepriklausomybės ir laisvės. Patarimas jums šią savaitę vienas - nusileiskite pagaliau iš dangaus ant žemės.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai