Savaitės horoskopas (lapkričio 10 – 16 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Artimam žmogui savaitės pradžioje labai reikės jūsų dėmesio ir pagalbos. Savaitės vidury greičiausiai ateis tokia akimirka, kai aiškiai suvoksite, ką turite daryti, ir kad jokios aplinkybės ar žmonės jums nesutrukdys. Penktadienį tiesiogine ar perkeltine prasme skinsite savo darbo vaisius, o savaitgalį laukia pelnytas poilsis.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Tikslo, kurį užsibrėžėte, trokšta daugelis, todėl protingiausia būtų jį pasiekti dirbant su kažkuo drauge. Susivienyti galima netgi su priešais – tegul jie virsta jūsų sąjungininkais ir pagalbininkais. Jūs nieko neprarasite, jei padarysite tai bent kartelį.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžia nebus kažkuo išskirtinė: įprasta veikla, šeima, draugai. Į savaitės pabaigą greičiausiai apniks abejonės dėl ateities. Jei jaučiate dvasinį diskomfortą, ryžkitės permainoms asmeniniame gyvenime ar profesinėje srityje. Savaitgalį pabendraukite su seniai matytais žmonėmis.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Nuolatiniai nesutarimai dėl žinomų dalykų baigia jus suvaryti į neviltį. Ar jums neateina į galvą, kad galima nusileisti dėl smulkmenų? Pagalvokite apie tai dar kartą. Galite planuoti linksmą savaitgalį - netikėti svečiai jau ruošia jums staigmenas.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Savaitė turėtų būti dinamiška ir įtempta, daug darbo tarnyboje ar versle, rūpesčiai namie. Pirmadienį ir antradienį pasistenkite atnaujinti beveik nutrūkusius ryšius. Draugą prarasti lengva, susirasti sunkiau. Geriausia proga įgyvendinti drąsiausius savo planus - penktadienį. Savaitgalis bus tarsi atpildas - laukia netikėta išvyka ar maloni staigmena.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Kažkas sugadins jūsų planus netikėtais savavališkais sprendimais. Vien gerdami vaistus nuo galvos skausmo nieko nepakeisite. Galbūt dar galite ištaisyti padėtį, o gal įmanoma apeiti kliūtis? Dėl blogos jūsų nuotaikos neturėtų nukentėti artimieji.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Nesėkmės asmeniniame gyvenime trukdys susikaupti ir neleis ramiai išsimiegoti. Privalote susikaupti ir pradėti naują gyvenimo etapą. Išvažiuokite į kelionę, atraskite naują pomėgį ar tiesiog daugiau nei paprastai save palepinkite. Atminkite, kad laikas – pats geriausias gydytojas.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Šią savaitę apie jus bus pinamos intrigos. O jos, suprantama, neįeina į jūsų planus. Jei jūs vis dėl to ketinate pasiekti savo tikslą, dirbdami turite būti ypač dėmesingi ir greitai suktis. Ir pasistenkite nekreipti dėmesio į bjaurias paskalas.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Jei sugebėsite blaiviai įvertinti susiklosčiusią padėtį ir priimti teisingą sprendimą, pirmadienį ar antradienį galite tikėtis finansinės sėkmės. Prireikus nesidrovėkite pasinaudoti asmeniniais ryšiais. Savaitės pradžioje gali sušlubuoti sveikata, bet negalavimai bus trumpalaikiai, neverta jų sureikšminti. Savaitgalį jus gali nustebinti sutuoktinis ar mylimasis. Būtų gražu ateityje atsilyginti tuo pačiu.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Šią savaitę bus ypač sunku išvengti apmaudžių nesėkmių. Žinoma, pikta, kad taip nutiko jums, tačiau nėra jokio pagrindo būti tokiam agresyviam. Protingiausia būtų ne svarstyti, kodėl padarėte klaidų, o paprasčiausiai jas ištaisyti.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Pirmadienį ir antradienį nieko ypatingo nevyks, gyvenimas tekės sena įprasta vaga. Trečiadienį gali apkartinti barnis su artimu ar mylimu žmogumi. Nesistenkite pririšti ar graudenti partnerio. Tiek darbe, tiek namie ar draugų būryje būkite diplomatiški, tačiau tvirti. Šeštadienį poilsį gali sugadinti įkyrūs svečiai. Sekmadienį pavyks pasimėgauti ilgai laukta ramia, tingia diena.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Šią savaitę idėjos be jokios tvarkos keičia viena kitą, o jūsų darbuose nematyti įprasto nuoseklumo. Galvoje bręsta įvairūs grandioziniai planai, tačiau bandydamas juos įgyvendinti rizikuojate patirti didelių nuostolių. Protingiausia būtų ypač svarbius reikalus atidėti vėlesniam laikui.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai