Savaitės horoskopas (kovo 5 – 11 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Gera savaitė žmonėms, dirbantiems kūrybišką darbą. Gali būti, teks įrodinėti, kad esate savo srities profesionalai. Atidžiau sekite naujienas, kad nepraleistumėte jums svarbios informacijos. Trečiadienį venkite susidūrimų su viršininku (ypač jei norite kažko pasiekti – tada geriau pokalbius atidėti vėlesniam laikui). Ketvirtadienį ir penktadienį teks daugiau sukti galvą dėl buitinių rūpesčių, savaitgalį geriau praleisti vieniems.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Profesinės veiklos ir kūrybiškų sprendimų atžvilgiu savaitė turėtų būti gera, tačiau prieš ko nors imdamiesi, viską dar kartą gerai apmąstykite, būkite atsargūs ir įsiklausykite, ką jums sako intuicija. Pasitaikys galimybė užmegzti naudingų kontaktų. Pats metas pagalvoti apie atostogas. Savaitės pradžioje neklausykite net ir pačių įtakingiausių žmonių patarimų – spręskite savo problemas patys. Būtinos pagalbos geriau prašyti nuo penktadienio.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Šią savaitę nesistenkite realizuoti rizikingų planų – greičiausiai nepavyks. Kaip galima daugiau laiko praleiskite namuose, toliau nuo minios – trauksite pavojingus „kaimynus“ kaip magnetas. Trečiadienį laukia malonūs susitikimai ir staigmenos, jūsų darbai duos gerų rezultatų. Penktadienį daugiau ilsėkitės ir kaupkite jėgas, imkitės tik to, kas iš tiesų būtina. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems – jie labai tikisi jūsų šilumos ir palaikymo.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Pagalba artimiesiems – geras dalykas, tačiau net ir šiuo atveju kartais reikia daryti pertraukas. Tuo labiau, kad laukia aktyvi savaitė. Planuokite savo laiką, laikykitės režimo – visa tai teigiamai paveiks jūsų savijautą. Skubėkite rodyti iniciatyvą ir megzti naujus kontaktus – tai įvertins ir jūsų vadovybė, ir artimieji.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai