Savaitės horoskopas (kovo 26 – balandžio 1 d.)

@ Shutterstock

Kas jums žada šios savaitės horoskopas?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Paskubėkite įgyvendinti savo slapčiausias svajones – šiomis dienomis jums bus atviros visos durys. Taip pat labai tikėtina, kad užmegsite naudingų pažinčių, susitiksite su svarbiais žmonėmis. Pirmoje savaitės pusėje teks padėti „pagrindus“, o antroje – įrodinėti vadovybei, ko esate verti. Atsidūrę neįprastoje aplinkoje stenkitės išlikti santūrūs ir venkite nesusipratimų.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pasistenkite išsaugoti emocinį stabilumą ir susitvarkyti savo popierius, santykius, mintis – viską, kas įmanoma. Pirmadienis – geras laikas važiuoti į komandiruotę ar leistis į tolimą kelionę, trečiadienį būkite budrūs ir nepraleiskite galimybės palypėti karjeros laiptais. Ketvirtadienį jūsų laukia malonūs netikėtumai, o šeštadienį patartina išvažiuoti į užmiestį ar apsilankyti kokioje nors parodoje, koncerte.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Šią savaitę turėsite puikią galimybę išreikšti visas savo geriausias savybes. Trečiadienį dėl nesutampančių nuomonių galimi konfliktai darbe, bet, kad ir kas būtų teisus, išlikite diplomatiški ir nepulkite kariauti. Savaitės viduryje reikėtų užbaigti pradėtus darbus ir kol kas neprisiimti jokių naujų pareigų. Ir dar: kontroliuokite savo emocijas. Galite prikalbėti to, dėl ko teks gailėtis dar labai ilgą laiką.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Viskas eisis kaip per sviestą, tad negaiškite laiko ir naudokitės proga. Malonumą teiks net ir rutina – ką jau kalbėti apie aktyvią ir įdomią veiklą (naujų pažinčių mezgimą, išvykas, keliones, derybas ir t.t.). Į naujus partnerius pažvelkite įdėmiau – tarp jų gali slėptis ir linkintys jums pikto. Antrąją savaitės pusę rekomenduotina skirti individualiai kūrybai.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Stenkitės nepakliūti vadovybei į akis, venkite konfliktų, gerai apgalvokite savo žodžius. Antradienio aplinkybės gali priversti jus permąstyti savo pricipus ir elgesį. Tiems, kurie užsiima visuomenine veikla, šypsosis sėkmė. Patartina palikti rutiną ir užsiimti kūrybine veikla. Savaitgalį galimi konfliktai su vaikais.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Galima kelionė į užsienį – ji turėtų teigiamai paveikti jūsų likimą. Jei pasitaikys galimybė išvykti, neatsisakykite jos – sėkmė būtinai jums šypsosis. Bendraujant su kolegomis apie save reikėtų pasakoti kuo mažiau, kad išvengtumėte apkalbų. Į bet kurį darbą žvelkite kūrybiškai, klausykitės savo intuicijos – tada savaitės pabaigoje galėsite pasidžiaugti išties gerais rezultatais.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Itin palanki savaitė kūrybai ir karjerai. Jūsų darbštumas stebins aplinkinius. Neliks nepastebėtas ir kruopštumas bei atidumas (galimas netgi apdovanojimas). Vis dėlto santykių geriau nesiaiškinti – prie vieningos nuomonės vargu ar prieisite. Dabar jūs būsite kupini jėgų ir naujų idėjų, o ketvirtadienį gauta informacija atvers naujus horizontus, paskatins domėtis kitomis kultūromis ir papročiais. Pati sėkmingiausia diena šią savaitę – penktadienis.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Jūsų valia bus nepajudinama. Atkakliai sieksite savo užsibrėžto tikslo, būsite aktyvūs. Jūsų laukia netikėtų susitikimų ir palankių aplinkybių kupina savaitė, o artimieji labai noriai ties pagalbos ranką. Ketvirtadienį galimas šioks toks nusivylimas, tačiau penktadienį nuotaika turėtų pasitaisyti. Savaitgalį greičiausiai teks spręsti susikaupusias buitines problemas.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Savaitės pradžioje nepatartina ką nors kardinaliai keisti ar priimti svarbių sprendimų – permainos prie gero neprives. Susitelkite į darbą, nepraleiskite progos užmegzti naudingų kontaktų. Antradienį galima maloni žinia, ketvirtadienį galėsite geriau įsigilinti į jums ramybės neduodančią problemą. Sekmadienio susitikimai praplės akiratį ir jūsų draugų ratą.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Šią savaitę nederėtų per daug pasikliauti savo intuicija ar teisingumo jausmu – pirmenybę teikite sveikam protui ir patirčiai. Neskubėkite priimti svarbių sprendimų ar dalintis asmenine nuomone – taip išvengsite apgaulės ir šeimyninių bei finansinių problemų. Dabar jokia rizika nepasiteisins. Savaitgalį būkite nuolaidesni, labiau kontroliuokite savo emocijas, kad išvengtumėte nereikalingų konfliktų.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Būkite kuklūs, savo planus ir troškimus laikykite paslaptyje – tada turėsite daugiau galimybių visa tai įgyvendinti. Pamąstykite apie galimybę pasikelti kvalifikaciją. Nuolaidumas ir kompromisai padės išvengti daugelio konfliktų. Penktadienis – palankus metas ieškotis naujo darbo (jeigu norite pakeisti senąjį), savaitgalį patartina praleisti jaukioje ir patogioje aplinkoje.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Laukia gana įtempta savaitė, tad apsišarvuokite kantrybe. Antradienį venkite susidūrimų su vadovybe, ketvirtadienį – bet kokių avantiūrų. Penktadienį neliks nepastebėtas sąžiningumas darbe, o šeštadienį suvoksite, kad nėra nieko, kas galėtų sukliudyti pasiekti užsibrėžtų tikslų. Sekmadienį skirkite vien tik poilsiui.

 

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai