Savaitės horoskopas (kovo 12 – 18 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)


Jei jūsų santykiai nepagrįsti elementariomis pagarbos aplinkiniams ir jus supančiam pasauliui taisyklėmis, teks išmokti rimtą gyvenimo pamoką. Viskas, ką darysite šią savaitę, paklūsta vienam dėsniui – „kaip šauksi, taip atsilieps“, todėl stenkitės būti pozityvesni ir daryti gerus darbus.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Palankus metas siekti to, apie ką svajojate, palypėti karjeros laiptais. Savaitės viduryje didesnė tikimybė įsivelti į konfliktus, tad pasistenkite valdytis ir nekreipti dėmesio į jums pikta linkinčius. Savaitgalį patartina pailsėti kaip galima toliau nuo namų, kardinaliai pakeisti aplinką.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Santykiai su antrąja puse, kolegomis, verslo partneriais ir draugais bus harmoningi. Itin palankus metams įvairioms deryboms ir sandoriams (tiek oficialiems, tiek ir ne) – priimti sprendimai bus naudingi abiems pusėms. Taip pat šis periodas palankus neilgoms kelionėms, kaip nors susijusioms su kūryba ir visuomenine veikla.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Būkite pasiruošę tam, kad darbe gali iškilti problemų, kurių mažiausiai tikitės. Nenusiminkite – jūsų draugai ir artimieji jus palaikys ir siūlys savo pagalbą. Savaitės viduryje itin rekomenduotina išlieti savo emocijas, tačiau neleiskite, kad jūsų troškimai jus nugalėtų. Nuo ketvirtadienio išauga tikimybė, kad pasikeis kokios nors jums įprastos aplinkybės, teks kažkur keliauti. Sekmadienį būkite pasirengę nuotykiams, tačiau pasistenkite išsaugoti sveiką protą.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Visą šią savaitę būsite dėmesio centre. Nuo pirmadienio iki trečiadienio protingai išnaudokite naujas galimybes ir progas, savo kūrybinį įkvėpimą, o nuo ketvirtadienio reikėtų pasitraukti į šešėlį, leisti įvykiams tekėti sava linkme. Geriau skirkite šį laiką tarpusavio ryšių stiprinimui, naujų planų ir projektų kūrimui.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Jums seksis išspręsti beveik visas problemas, tačiau tai atims labai daug jėgų, todėl būtina savo laisvą laiką išnaudoti racionaliai. Komandiruotes ir išvykas patartina planuoti trečiadieniui. Šią dieną taip pat reikėtų atsargiau ir apdairiau pasirašinėti svarbius dokumentus. Ketvirtadienis – palankus metas padaryti kitiems teigiamą įspūdį, parodant savo atkaklumą ir iniciatyvumą – jūs visiškai pasitikėsite savo jėgomis.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Šią savaitę labai svarbu įgyvendinti ir užbaigti viską, ką užsibrėžėte, tad neleiskite, kad buitiniai rūpesčiai ir nesusipratimai sugriautų jūsų planus. Blaškymasis dėl smulkmenų jums į gera neišeis – tik pastatys į keblią padėtį. Išnaudokite savaitę protingai – ji labai palanki siekiantiems finansinio stabilumo.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Nebijokite rizikuoti, negaiškite laiko ir veikite – šią savaitę seksis realizuoti net pačius beprotiškiausius planus. Kita vertus, nereikia ir visiškai ignoruoti ir savo bendradarbių, verslo partnerių – jūsų sėkmė neturi kirstis su jų interesais. Ketvirtadienį prireiks šiek tiek daugiau kantrybės, kad viskas klostytųsi taip, kaip reikia, o savaitgalis pradžiugins naujomis pramogomis ir susitikimais su draugais.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Aplinkybės klostysis labai palankiai, tad negaiškite laiko ir rodykite iniciatyvą, stiprinkite visus įmanomus tarpusavio ryšius, taikykitės su artimaisiais, mylimaisiais ir vadovybe. Ši savaitė taip pat yra palankus metas spręsti finansinius klausimus, palypėti karjeros laiptais ir pradėti nuosavą verslą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Galimos šiokios tokios komplikacijos – iškils būtinybė įrodyti kitiems savo kompetenciją ir profesionalumą. Jei su šia užduotimi susidorosite, tai padės palypėti karjeros laiptais ir pakelti autoritetą. Šią savaitę stenkitės visus sprendimus priimti patys. Trečiadienį galite sulaukti ne itin malonių naujienų, ketvirtadienį seksis realizuoti savo planus – tereikia iš tiesų to panorėti.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Bet kokia bendra veikla turės perspektyvas sėkmingai vystytis toliau, o naujos idėjos pilsis kaip iš gausybės rago. Tie, kurie sugebės užmegzti naujus ar užlopyti senus ryšius su verslo partneriais, gali tikėtis ženkliai pagerinti savo finansinę padėtį ir... tapti laimingesni.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Nuspęskite, ką jūs norite pasiekti ir padaryti, ir susiplanuokite visą savaitę taip, kad galėtumėte racionaliai paskirstyti savo jėgas. Šiomis dienomis tapsite dėmesio centru, tačiau nors jūsų idėjos ir bus išgirstos, bendraminčių ir partnerių jų realizavimui rasite ne iš karto. Draugai padės prasiblaškyti ir turės savų pasiūlymų, kurių neturėtumėte ignoruoti. Savaitgalį savo ryžtingumu ir pasitikėjimu savimi pavergsite ne vieną širdį.
 

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai