Savaitės horoskopas (gruodžio 4 – 10 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Šią savaitę turėtų išsispręsti bendrus interesus liečiančios problemos. Ir, jei diskusijos metu kalbėsite atvirai, nesusipratimų turėtumėte išvengti. Galimi gana žymūs pokyčiai tarnyboje ar versle.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Savaitės pradžioje sunkiai seksis susikaupti, jausitės pervargęs. Kruopščiai saugokite paslaptis, tiek savas, tiek svetimas. Savaitės viduryje bus aštrių žodžių ir sužeistų širdžių. Savaitgalį būtinai pailsėkite, susigalvokite įdomios malonios veiklos.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Šią savaitę jausitės pakankamai pasitikįs savimi, kad tikėtumėte ir kitais. Kelionė savaitės pradžioje bus sėkminga. Antroje savaitės pusėje nesitikėkite per daug iš giminaičių - jie nežino realios jūsų padėties ir poreikių.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmoji savaitės diena jums bus nepaprastai gera - nestokosite entuziazmo, tad inicijuosite įdomų projektą, rasite sprendimą senai problemai, o gal net sugalvosite įsigyti nekilnojamojo turto. Antradienį, trečiadienį entuziazmas blės, bet pasistenkite nepasiduoti slogioms nuotaikoms. Penktadienį būsite priverstas bendrauti su nepaprastai įkyriu žmogum - apsišarvuokite kantrybe.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Su šia savaite jums atsivers įdomi galimybė užkariauti naujas teritorijas. Ilgai nesvarstykite, o čiupkite ją. Labai greitai pamatysite, kad iš to daug kas išeis. Jūsų partneris gali turėti finansinių problemų.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Detalus ir kruopštus veiksmų planas bei šaltakraujiškumas padės išspręsti savaitės pradžioje kilsiančias problemas darbe. Apskritai savaitė nusimato gana intensyvi, tad savaitgalį greičiausiai jausitės visiškai išsunktas. Šeštadienis ir sekmadienis turi būti skirtas jėgoms atgauti.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai